Hjem
Klinisk institutt 2

Vitenskapelig ansatte ved Klinisk institutt 2

Hesham  Amins bilde

Hesham Amin

Stipendiat, BRuSH Research Group

Klinisk institutt 2

  • +47 939 72 698

Hesham.Amin@uib.no

Sigrid Aslaksens bilde

Sigrid Aslaksen

Forsker, Endocrine Medicine research group

Klinisk institutt 2

Sigrid.Aslaksen@uib.no

Per Bakkes bilde

Per Bakke

Dekan, Det medisinske fakultet

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 20 87
  • +47 992 04 032

Per.Bakke@uib.no

Vidar Bakkens bilde

Vidar Bakken

Professor

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 46 24
  • +47 906 04 707

Vidar.Bakken@uib.no

Randi Jacobsen Bertelsens bilde

Randi Jacobsen Bertelsen

Forsker, PI ERC StG PI and group leader BRuSH reserach group, PI RHINESSA Bergen

Klinisk institutt 2

  • +47 996 74 046

Randi.J.Bertelsen@uib.no

Pavol Bohovs bilde

Pavol Bohov

Forsker

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 53 52
  • +47 995 32 568

Pavol.Bohov@uib.no

Atle Bruns bilde

Atle Brun

Førsteamanuensis

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 31 09

Atle.Brun@uib.no

Trond Bruuns bilde

Trond Bruun

Førsteamanuensis, Overlege/forsker

Klinisk institutt 2

  • +47 478 97 356

Trond.Bruun@uib.no

Rebecca Jane  Cox Brokstads bilde

Rebecca Jane Cox Brokstad

Professor, Leder av Influensasenteret

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 46 68
  • +47 452 42 974

Rebecca.Cox@uib.no

Hans Petter Eikesdals bilde

Hans Petter Eikesdal

Professor, Overlege

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 67 36
  • +47 55 58 63 73

Hans.Eikesdal@uib.no

Asmaa Elzawahrys bilde

Asmaa Elzawahry

Forsker

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 64 44
  • +47 407 65 882

Asmaa.Elzawahry@uib.no

Sider