Hjem
Klinisk institutt 2

Vitenskapelig ansatte ved Klinisk institutt 2

Hebatalla Abdelrazeks bilde

Hebatalla Abdelrazek

Postdoktor, Clinical Immunologist and cell therapy

Klinisk institutt 2

  • +47 22 84 55 75
  • +47 467 19 136

Heba.Abdelrazek@uib.no

Per Bakkes bilde

Per Bakke

Dekan, Det medisinske fakultet

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 20 87
  • +47 992 04 032

Per.Bakke@uib.no

Atle Bruns bilde

Atle Brun

Førsteamanuensis

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 31 09

Atle.Brun@uib.no

Trond Bruuns bilde

Trond Bruun

Førsteamanuensis, Overlege/forsker

Klinisk institutt 2

Trond.Bruun@uib.no

Rebecca Jane  Cox Brokstads bilde

Rebecca Jane Cox Brokstad

Professor, Leder av Influensasenteret

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 46 68
  • +47 452 42 974

Rebecca.Cox@uib.no

Hans Petter Eikesdals bilde

Hans Petter Eikesdal

Professor, Overlege

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 67 36
  • +47 55 58 63 73

Hans.Eikesdal@uib.no

Eva Gerdtss bilde

Eva Gerdts

Professor, Professor i hjertesykdommer

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 22 20
  • +47 920 86 505

Eva.Gerdts@uib.no

Sider