Hjem
Styre og ledelse
Valgperioden 1.8.2021-31.7.2025

Universitetsstyrets medlemmer

Hovedinnhold

 

MedlemmerVaramedlemmer
Rektor Margareth HagenProrektor Pinar Heggernes
Fast ansatte i undervisnings- og
forskerstilling:
 
Inga Berre
Steinar Vagstad
1. Cecilie Schou Andreassen
2. Jarle Eid
3. Hakan G. Sicakkan
4. Lars Henrik Smedsrud
5. Dániel Péter Biró
6. Syed Quamrul Ahsan
Midlertidig ansatte i undervisnings- og
forskerstilling
(1.8.2022-31.7.2023)
 
Ingrid Ovidia Moe Telle

1. Pernille Reitan Jensen
2. Christina Clausen
 

Teknisk/administrativt ansatte: 
Jørgen Melve1. Even Birkeland
2. Kristin M. Bakken
3. Magnus Svendsen Nerheim
4. Morten-Christian Bernson
5. Berit Storaker
6. Sonja Ljostveit
7. Beate Ulrikke Rensvik
Studenter (1.8.2022-31.7.2023) 
Ingrid Borvik1. Johanna Magdalena Engh
2. Binin Jasin Tielaco
Ole Jacob Broch1. Mario de la Ossa
2. Lars Henrik R. Øberg
Eksterne medlemmer 
Morten E. Iversen
Herlof Nilssen
Marit Warncke
Shirin Ahlbäck Öberg
1. Kamilla Sharma
2. Vincent Mrimba