Hjem
Institutt for sosialantropologi

Ansatte ved Institutt for sosialantropologi

Anne Karen Bjellands bilde

Anne Karen Bjelland

Professor emerita

Institutt for sosialantropologi

  • +47 55 58 92 68
  • +47 909 20 725

Anne.Bjelland@uib.no

Eldar Bråtens bilde

Eldar Bråten

Professor, Delvis permisjon

Institutt for sosialantropologi

  • +47 55 58 92 58
  • +47 994 92 599

Eldar.Braten@uib.no

Hilde Ellefsens bilde

Hilde Ellefsen

Seniorkonsulent, Fellesadministrasjonen for Institutt for geografi og Institutt for sosialantropologi

SVF

  • +47 55 58 92 63

Hilde.Ellefsen@uib.no

Annelin Eriksens bilde

Annelin Eriksen

Professor

Rektoratet

  • +47 55 58 92 70
  • +47 936 33 287

Annelin.Eriksen@uib.no

Line Fjellhaugs bilde

Line Fjellhaug

Førstekonsulent

SVF

  • +47 55 58 92 50

Line.Fjellhaug@uib.no

Olaf Haraldsøn Smedals bilde

Olaf Haraldsøn Smedal

Professor emeritus

Institutt for sosialantropologi

  • +47 55 58 92 62
  • +47 405 52 968

Olaf.Smedal@uib.no

Marianne Soltveits bilde

Marianne Soltveit

Seniorkonsulent

SVF

  • +47 55 58 30 85
  • +47 958 54 363

Marianne.Soltveit@uib.no

Anne-Kathrin Thomassens bilde

Anne-Kathrin Thomassen

Rådgiver

SVF

  • +47 55 58 30 89
  • +47 997 16 701

Anne-Kathrin.Thomassen@uib.no

Gro Aases bilde

Gro Aase

Administrasjonssjef, Fellesadministrasjonen for Institutt for geografi og Institutt for sosialantropologi

SVF

  • +47 55 58 92 57
  • +47 916 65 398

Gro.Aase@uib.no