Hjem
Institutt for fremmedspråk

Ansatte ved Institutt for fremmedspråk

Jon Askelands bilde

Jon Askeland

Amanuensis, latinamerikansk litteratur

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 93 03

jon.askeland@uib.no

Robert Graff Bakkevolds bilde

Robert Graff Bakkevold

Seniorkonsulent, studierettleiar for arabisk, italiensk og spansk språk og latinamerikastudium

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 33

Robert.Bakkevold@uib.no

Christine  Bresils bilde

Christine Bresil

Seniorkonsulent, Administrasjonskonsulent

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 22 72

christine.bresil@uib.no

Turid Gald Daaes bilde

Turid Gald Daae

Førstekonsulent, Eksamenskonsulent for arabisk, spansk, italiensk, kinesisk og japansk.

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 60

Turid.Daae@uib.no

Nijmi Edress bilde

Nijmi Edres

Forsker, in Middle Eastern and Islamic Studies

Institutt for fremmedspråk

Nijmi.Edres@uib.no

Anders Johannessen Fikkes bilde

Anders Johannessen Fikke

Høgsk-/øvingslærer, språkprøveutvikler, vitenskapelig assistent

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 81 42

Anders.Fikke@uib.no

Hildegunn Lahlum Helnesss bilde

Hildegunn Lahlum Helness

Universitetslektor, Språktestutvikler

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 81 44

Hildegunn.Helness@uib.no

Åse Johnsens bilde

Åse Johnsen

Førsteamanuensis, Tlf +47 55 58 22 90

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 22 90
  • Mobil +47 918 14 384

ase.johnsen@uib.no

Sider