Hjem
Institutt for fremmedspråk

Ansatte ved Institutt for fremmedspråk

Robert Graff Bakkevolds bilde

Robert Graff Bakkevold

Seniorkonsulent, studiekonsulent for arabisk, italiensk og spansk språk og latinamerikastudium

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 33

Robert.Bakkevold@uib.no

Turid Gald Daaes bilde

Turid Gald Daae

Seniorkonsulent, eksamenskonsulent for arabisk, spansk, italiensk, kinesisk og japansk.

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 60

Turid.Daae@uib.no

Anders Johannessen Fikkes bilde

Anders Johannessen Fikke

Høgsk-/øvingslærer, språkprøveutvikler, vitenskapelig assistent

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 81 42

Anders.Fikke@uib.no

Anna Finozzis bilde

Anna Finozzi

Universitetslektor, italiensk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 51 71

Anna.Finozzi@uib.no

Hildegunn Lahlum Helnesss bilde

Hildegunn Lahlum Helness

Universitetslektor, Språktestutvikler

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 81 44

Hildegunn.Helness@uib.no

Annelen Horsåss bilde

Annelen Horsås

Seniorkonsulent, studierettleiar for fransk og russisk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 51 63

annelen.horsas@uib.no

Ellen Høisæters bilde
Perry Mcpartlands bilde
Bechir Mestiris bilde

Bechir Mestiri

Universitetslektor, italiensk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 21 22 83

Bechir.Mestiri@uib.no

Maria Jose Sanchez Olsens bilde

Maria Jose Sanchez Olsen

Universitetslektor, Spansk og latinamerikansk språk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 901 17 378

maria.olsen@uib.no

Gita Pattanaik Rongeværs bilde

Gita Pattanaik Rongevær

Seniorkonsulent, studie- og eksamenskonsulent for fransk og russisk - PERMISJON TIL JULI 2024!

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 94 21

Gita.Rongevar@uib.no

Mikuri Sekis bilde

Mikuri Seki

Høgsk-/øvingslærer, Japansk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 75

mikuri.seki@uib.no

Kristine Seljemoens bilde

Kristine Seljemoen

Stipendiat, latinamerikansk litteratur

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 64

kristine.seljemoen@uib.no

Kimberly Marie Skjeldes bilde

Kimberly Marie Skjelde

Ph.d.-kandidat, universitetslektor i engelsk fagdidaktikk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 22 77

kimberly.skjelde@uib.no

Sider