Hjem
Institutt for geovitenskap

Ansatte ved Institutt for geovitenskap

Stig Monsens bilde

Stig Monsen

Overingeniør, Leder for tokt- og feltgruppen

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 11
  • +47 917 15 373

Stig.Monsen@uib.no

Jhon Muñoz-Barreras bilde

Jhon Muñoz-Barrera

Stipendiat, My interest is to understand how the tectonic and non-tectonic factors control the siliciclastic sediment distribution during the rift episodes.

Institutt for geovitenskap

Jhon.Munoz@uib.no

Pål Tore Mørkveds bilde

Pål Tore Mørkved

Senioringeniør

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 26
  • +47 928 35 929

Pal.Morkved@uib.no

Lars Ottemöllers bilde

Lars Ottemöller

Professor, Leader of the Norwegian National Seismic Network

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 26 16
  • +47 56 78 25 34

Lars.Ottemoller@uib.no

David Peacocks bilde

David Peacock

Førsteamanuensis, Associate professor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 32 34

David.Peacock@uib.no

Rolf Birger Pedersens bilde

Rolf Birger Pedersen

Professor, Senterleder

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 17
  • +47 913 30 278

Rolf.Pedersen@uib.no

Anne Stenslands bilde

Anne Stensland

Rådgiver, Nettverkskoordinator, iEarth

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 71
  • +47 406 34 546

Anne.Stensland@uib.no

Marte Louise Strømmes bilde
Karen Tellefsens bilde

Karen Tellefsen

Seniorkonsulent, Administrativ koordinator i EPOS-N og EPOS-IP

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 87 82
  • +47 994 63 354

Karen.Tellefsen@uib.no

Ingunn Hindenes Thorseths bilde

Ingunn Hindenes Thorseth

Instituttleder, professor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 28
  • +47 415 28 683

Ingunn.Thorseth@uib.no

Anna Kieu-Diem Trans bilde

Anna Kieu-Diem Tran

Avdelingsingeniør, FARLAB

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 77

Anna.Tran@uib.no

Ole Tumyrs bilde

Ole Tumyr

Senioringeniør, Leder for Laboratoriegruppen ved Geo

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 33 87

Ole.Tumyr@uib.no

Harald Walderhaugs bilde

Harald Walderhaug

Professor, Forskergruppe leder

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 28 72
  • +47 930 80 438

Harald.Walderhaug@uib.no

Sider