Hjem
Institutt for geovitenskap

Ansatte ved Institutt for geovitenskap

Simon Pierre Lefèveres bilde

Simon Pierre Lefèvere

Stipendiat, Quaternary geology and paleoclimate

Institutt for geovitenskap

  • +32471310733

simon.lefevere@uib.no

Rolf Mjeldes bilde

Rolf Mjelde

Professor, Forskergruppeleder for Geofysikk

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 28 79

Rolf.Mjelde@uib.no

Stig Monsens bilde

Stig Monsen

Senioringeniør, Leder for tokt- og feltgruppen

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 11
  • +47 917 15 373

Stig.Monsen@uib.no

Katrina Nilsson-Kerrs bilde

Katrina Nilsson-Kerr

Postdoktor, Marie-Skłodowska Curie Post-Doctoral Fellow

Institutt for geovitenskap

katrina.nilsson-kerr@uib.no

Lars Ottemöllers bilde

Lars Ottemöller

Professor, Leader of the Norwegian National Seismic Network

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 26 16

Lars.Ottemoller@uib.no

Mauro Passarellas bilde

Mauro Passarella

Postdoktor, SEAS (Shaping European Research Leaders for Marine Sustainability) - Centre for Deep Sea Research/Geochemistry and Geobiology Group

Institutt for geovitenskap

  • +393406966376

Mauro.Passarella@uib.no

Stephane Rondenays bilde

Stephane Rondenay

Professor, Solid Earth Geophysics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 23

Rondenay@uib.no

Ole Tumyrs bilde

Ole Tumyr

Senioringeniør, Leder for Laboratoriegruppen

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 33 87

Ole.Tumyr@uib.no

Sider