Hjem
HR-avdelingen

Ansatte ved HR-avdelingen

Jamie Lee Akerss bilde

Jamie Lee Akers

Lærling

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 54
  • +47 906 92 285

Jamie.Akers@uib.no

Tone Bergans bilde

Tone Bergan

Seniorrådgiver, Psykologspesialist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 63
  • +47 976 12 124

Tone.Bergan@uib.no

Ingvild Bjellands bilde

Ingvild Bjelland

Rådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 20 37
  • +47 922 54 896

Ingvild.Bjelland@uib.no

Kamila Choltis bilde

Kamila Cholti

Seniorkonsulent, HR

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 36

Kamila.Cholti@uib.no

Emilie Fløness bilde

Emilie Flønes

Konsulent, Bærekraftspilot for SDG Bergen

Studieavdelingen

  • +47 55 58 43 16

Emilie.Flones@uib.no

Mari Follos bilde

Mari Follo

Bedriftssykepleier

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 33

Mari.Follo@uib.no

Nina Mari Hjertager Foxs bilde

Nina Mari Hjertager Fox

Seniorrådgiver, organisasjonsutvikler

HR-avdelingen

  • +47 55 58 88 53

Nina.Fox@uib.no

Ingvild Greves bilde

Ingvild Greve

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 91 48
  • +47 928 59 403

Ingvild.Greve@uib.no

Lise Gundersens bilde

Lise Gundersen

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 22 14
  • +47 918 30 675

Lise.Gundersen@uib.no

Pål Halles bilde

Pål Halle

Psykolog, i Bedriftshelsetjenesten (tilgjengelig torsdager og fredager)

HR-avdelingen

Pal.Halle@uib.no

Emil Hausviks bilde

Emil Hausvik

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 60 41

Emil.Hausvik@uib.no

Ann-Mari Ollila Hilmens bilde

Ann-Mari Ollila Hilmen

Senioringeniør, Seksjon for Arbeidsmiljø og organisasjonsutvikling

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 52

Ann-mari.Hilmen@uib.no

Jan Frode Knarviks bilde

Jan Frode Knarvik

Seniorrådgiver, Jurist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 10
  • +47 472 72 951

Jan.Knarvik@uib.no

Vidar Lidtuns bilde

Vidar Lidtun

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 17
  • +47 906 66 365

Vidar.Lidtun@uib.no

Lisa Lunds bilde

Lisa Lund

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 997 92 999

Lisa.Lund@uib.no

Mona Grindheim Matres bilde

Mona Grindheim Matre

Rådgiver, Faggruppeleder for rekruttering

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 05
  • +47 944 97 334

Mona.Matre@uib.no

Trine Moes bilde

Trine Moe

Seniorrådgiver, BOTT Økonomi og lønn, forvaltning

HR-avdelingen

  • +47 992 37 147
  • +47 992 37 147

Trine.Moe@uib.no

Britt Karin Muris bilde

Britt Karin Muri

Underdirektør, Acting Deputy Director General, HR

HR-avdelingen

  • +47 55 58 20 11
  • +47 406 24 412

Britt-Karin.Muri@uib.no

Elias Risbråthe Opsahls bilde

Elias Risbråthe Opsahl

Konsulent, Markedsføringskonsulent

HR-avdelingen

  • +47 948 92 729

Elias.Opsahl@uib.no

Linda Opshaugs bilde

Linda Opshaug

Rådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 16
  • +47 918 13 237

Linda.Opshaug@uib.no

Pål Adrian Clausen Ryens bilde

Pål Adrian Clausen Ryen

Rådgiver, Kommunikasjon

HR-avdelingen

  • +47 980 45 709

Pal.Ryen@uib.no

Doreen  Rylands bilde

Doreen Ryland

Seniorkonsulent, UiB Bolig

HR-avdelingen

  • +47 55 58 20 28

Doreen.Ryland@uib.no

Sasmita Sahoos bilde

Sasmita Sahoo

Førstekonsulent

HR-avdelingen

  • +47 55 58 38 36
  • +47 464 47 016

Sasmita.Sahoo@uib.no

Are Alsaker Styves bilde

Are Alsaker Styve

Førstekonsulent

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 37

Are.Styve@uib.no

Per Arne Svardals bilde

Per Arne Svardal

Førstekonsulent

HR-avdelingen

  • +47 55 58 30 38

Per.Svardal@uib.no

Even O. Sørlands bilde

Even O. Sørland

Rådgiver, jurist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 32 03

Even.Sorland@uib.no

Helene Wikens bilde

Helene Wiken

Rådgiver, Miljøkoordinator

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 21
  • +47 415 58 025

Helene.Wiken@uib.no

Sider