Hjem
HR-avdelingen

Ansatte ved HR-avdelingen

Jamie Lee Akerss bilde

Jamie Lee Akers

Stipendiat

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 54
  • +47 906 92 285

Jamie.Akers@uib.no

Ingvild Bjellands bilde

Ingvild Bjelland

Rådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 20 37
  • +47 922 54 896

Ingvild.Bjelland@uib.no

Kamila Choltis bilde

Kamila Cholti

Seniorkonsulent, HR

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 36

Kamila.Cholti@uib.no

Emilie Fløness bilde

Emilie Flønes

Konsulent, Bærekraftspilot for SDG Bergen

Studieavdelingen

  • +47 55 58 43 16

Emilie.Flones@uib.no

Mari Follos bilde

Mari Follo

Bedriftssykepleier

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 33

Mari.Follo@uib.no

Ann-Mari Ollila Hilmens bilde

Ann-Mari Ollila Hilmen

Senioringeniør, Seksjon for Arbeidsmiljø og organisasjonsutvikling

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 52

Ann-mari.Hilmen@uib.no

Vidar Lidtuns bilde

Vidar Lidtun

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 17
  • +47 906 66 365

Vidar.Lidtun@uib.no

Britt Karin Muris bilde

Britt Karin Muri

Underdirektør, Acting Deputy Director General, HR

HR-avdelingen

  • +47 55 58 20 11
  • +47 406 24 412

Britt-Karin.Muri@uib.no

Linda Opshaugs bilde

Linda Opshaug

Rådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 16
  • +47 918 13 237

Linda.Opshaug@uib.no

Doreen  Rylands bilde

Doreen Ryland

Seniorkonsulent, UiB Bolig

HR-avdelingen

  • +47 55 58 20 28

Doreen.Ryland@uib.no

Helene Wikens bilde

Helene Wiken

Overingeniør, Miljøkoordinator

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 21
  • +47 415 58 025

Helene.Wiken@uib.no

Karsten Olav Aarestrups bilde

Karsten Olav Aarestrup

Rådgiver, Studentombud ved Universitetet i Bergen

HR-avdelingen

Karsten.Aarestrup@uib.no

Lars H. Aarøs bilde

Lars H. Aarø

Overingeniør, Miljøkoordinator

HR-avdelingen

  • +47 55 58 46 50

Lars.Aaro@uib.no