Hjem
HR-avdelingen

Ansatte ved HR-avdelingen

Tone Bergans bilde

Tone Bergan

Seniorrådgiver, Psykologspesialist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 63
  • +47 976 12 124

Tone.Bergan@uib.no

Ingvild Bjellands bilde

Ingvild Bjelland

Rådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 20 37
  • +47 922 54 896

Ingvild.Bjelland@uib.no

Kamila Choltis bilde

Kamila Cholti

Seniorkonsulent, Seksjon for rekruttering og personal

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 36

Kamila.Cholti@uib.no

Mari Mathiesen Follos bilde

Mari Mathiesen Follo

Bedriftssykepleier

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 33

Mari.Follo@uib.no

Lise Gundersens bilde

Lise Gundersen

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 22 14
  • +47 918 30 675

Lise.Gundersen@uib.no

Ann-Mari Ollila Hilmens bilde

Ann-Mari Ollila Hilmen

Senioringeniør, Seksjon for HMS og beredskap

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 52

Ann-mari.Hilmen@uib.no

Else Jerdals bilde

Else Jerdal

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 39
  • +47 991 23 655

Else.Jerdal@uib.no

Jan Frode Knarviks bilde

Jan Frode Knarvik

Seniorrådgiver, Jurist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 10
  • +47 472 72 951

Jan.Knarvik@uib.no

Vidar Lidtuns bilde

Vidar Lidtun

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 17
  • +47 906 66 365

Vidar.Lidtun@uib.no

Lisa Lunds bilde

Lisa Lund

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 997 92 999

Lisa.Lund@uib.no

Trine Moes bilde

Trine Moe

Seniorrådgiver, Delprosjektleder, BOTT- Økonomi og lønn

HR-avdelingen

  • +47 992 37 147
  • +47 992 37 147

Trine.Moe@uib.no

Britt-Karin Muris bilde

Britt-Karin Muri

Underdirektør, Acting Deputy Director General, HR

HR-avdelingen

  • +47 55 58 20 11
  • +47 406 24 412

Britt-Karin.Muri@uib.no

Linda Opshaugs bilde

Linda Opshaug

Rådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 16
  • +47 918 13 237

Linda.Opshaug@uib.no

Even O. Sørlands bilde

Even O. Sørland

Rådgiver, jurist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 32 03

Even.Sorland@uib.no

Helene Wikens bilde

Helene Wiken

Overingeniør, Miljøkoordinator

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 21
  • +47 415 58 025

Helene.Wiken@uib.no

Lars H. Aarøs bilde

Lars H. Aarø

Overingeniør, Miljøkoordinator

HR-avdelingen

  • +47 55 58 46 50

Lars.Aaro@uib.no