Hjem
HR-avdelingen

Ansatte ved HR-avdelingen

Synne Alnes bilde

Synne Alne

Rådgiver, HR-avdelingen / Det juridiske fakultet

HR-avdelingen

  • +47 55 58 93 20

Synne.Alne@uib.no

Terje Askviks bilde

Terje Askvik

Seksjonssjef, Faggruppe for dokumentasjons- og systemforvaltning. Arkivleder ved UiB

HR-avdelingen

  • +47 55 58 34 81
  • +47 474 13 980

terje.askvik@uib.no

Mari Follos bilde

Mari Follo

Bedriftssykepleier, Ansvar for polikliniske helsekontroller, vaksinasjon, sjømannsattester, samt oppfølging risikofylt arbeidsmiljø

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 33
  • +47 975 85 518

mari.follo@uib.no

Nina Mari Hjertager Foxs bilde

Nina Mari Hjertager Fox

Seniorrådgiver, organisasjonsutvikler, Seksjon for Arbeidsmiljø og organisasjonsutvikling

HR-avdelingen

  • +47 55 58 88 53
  • +47 919 10 699

Nina.Fox@uib.no

Ingvild Greves bilde

Ingvild Greve

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 91 48
  • +47 928 59 403

Ingvild.Greve@uib.no

Lise Gundersens bilde

Lise Gundersen

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 22 14
  • +47 918 30 675

Lise.Gundersen@uib.no

Ellen Hagens bilde

Ellen Hagen

Seniorrådgiver, Seksjon for Arbeidsmiljø og organisasjonsutvikling

HR-avdelingen

  • +47 995 18 540

ellen.hagen@uib.no

Emil Hausviks bilde

Emil Hausvik

Seniorrådgiver, Seksjon for Arbeidsmiljø og organisasjonsutvikling

HR-avdelingen

  • +47 55 58 60 41
  • +47 926 80 529
  • +47 926 80 529

Emil.Hausvik@uib.no

Randi Heimviks bilde

Randi Heimvik

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 24
  • +47 958 12 064

Randi.Heimvik@uib.no

Ann-Mari Ollila Hilmens bilde

Ann-Mari Ollila Hilmen

Seniorrådgiver, Seksjon for Arbeidsmiljø og organisasjonsutvikling

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 52

Ann-mari.Hilmen@uib.no

Signe Knappskogs bilde

Signe Knappskog

Seniorrådgiver, Seksjon for arbeidsmiljø og organisasjonsutvikling

HR-avdelingen

  • +47 55 58 93 73
  • +47 482 60 683
  • +47 48260683

Signe.Knappskog@uib.no

Jan Frode Knarviks bilde

Jan Frode Knarvik

Seniorrådgiver, Jurist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 10
  • +47 472 72 951

Jan.Knarvik@uib.no

Ole Christian Lauklis bilde

Ole Christian Laukli

Seniorrådgiver, Seksjon for Arbeidsmiljøutvikling og organisasjonsutvikling

HR-avdelingen

  • +47 906 15 646

ole.laukli@uib.no

Vidar Lidtuns bilde

Vidar Lidtun

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 17
  • +47 906 66 365

Vidar.Lidtun@uib.no

Lisa Lunds bilde

Lisa Lund

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 997 92 999

Lisa.Lund@uib.no

Mona Grindheim Matres bilde

Mona Grindheim Matre

Seniorrådgiver, Faggruppeleder for rekruttering

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 05

Mona.Matre@uib.no

Trine Moes bilde

Trine Moe

Seniorrådgiver, BOTT Økonomi og lønn, forvaltning

HR-avdelingen

  • +47 992 37 147

Trine.Moe@uib.no

Britt Karin Muris bilde

Britt Karin Muri

Underdirektør, Acting Deputy Director General, HR

HR-avdelingen

  • +47 55 58 20 11
  • +47 406 24 412

Britt-Karin.Muri@uib.no

Jill Anette Opsahls bilde

Jill Anette Opsahl

Seniorrådgiver, HR rådgiver for forskere

HR-avdelingen

  • +47 55 58 33 19

Jill.Opsahl@uib.no

Sasmita Sahoos bilde

Sasmita Sahoo

Seniorkonsulent

HR-avdelingen

  • +47 55 58 38 36

Sasmita.Sahoo@uib.no

Are Alsaker Styves bilde

Are Alsaker Styve

Førstekonsulent

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 37

Are.Styve@uib.no

Per Arne Svardals bilde

Per Arne Svardal

Førstekonsulent

HR-avdelingen

  • +47 55 58 30 38

per.svardal@uib.no

Even O. Sørlands bilde

Even O. Sørland

Seniorrådgiver, jurist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 32 03

Even.Sorland@uib.no

Marianne Stenwig Wedholms bilde

Marianne Stenwig Wedholm

Seniorkonsulent, kompetansekoordinator. ► Arbeidsfelt er bl.a. ◾ Lærlingordningen ◾ E-læring ◾ Kompetansemidler.

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 79

marianne.wedholm@uib.no

Karsten Olav Aarestrups bilde

Karsten Olav Aarestrup

Rådgiver, Studentombud ved Universitetet i Bergen

HR-avdelingen

karsten.aarestrup@uib.no