Hjem
Institutt for informasjons- og medievitenskap

Ansatte ved Institutt for informasjons- og medievitenskap

Espen Dahles bilde

Espen Dahle

Administrasjonssjef

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 33 81
  • +47 932 51 995

Espen.Dahle@uib.no

Thomas V Dragesets bilde

Thomas V Drageset

Rådgiver, Klyngekoordinator; altmuligmann som tilrettelegger for vitenskapelig ansatte

Institutt for informasjons- og medievitenskap

Thomas.Drageset@uib.no

Audun Klyve Gulbrandsens bilde

Audun Klyve Gulbrandsen

Vit. assistent, Prosjektutvikler, TekLab

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 69 28
  • +47 988 30 192

Audun.Gulbrandsen@uib.no

Asbjørn Leirvågs bilde

Asbjørn Leirvåg

Høgsk-/øvingslærer, Reportasjeleder ved Senter for undersøkende journalistikk (SUJO)

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 20 98
  • +47 414 23 341

Asbjorn.Leirvag@uib.no

Kine Lohne de Nijss bilde

Kine Lohne de Nijs

Universitetslektor, seminarkoordinator informasjonsvitenskap

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 41 38

Kine.de.Nijs@uib.no

Regine Skjærpe Olsen-Hagens bilde

Regine Skjærpe Olsen-Hagen

Seniorkonsulent, Jobber ved Senter for undersøkende journalistikk (SUJO) og administrativt ved Institutt for informasjons- og medievitenskap.

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 62 27
  • +47 918 16 052

Regine.Olsen-Hagen@uib.no

Sider