Hjem
Institutt for informasjons- og medievitenskap

Ansatte ved Institutt for informasjons- og medievitenskap

Lone Håland Einans bilde

Lone Håland Einan

Vit. assistent, jobber med sosiale medier og nettsider for forskningsgruppen for retorikk, demokrati og offentlig kultur

Institutt for informasjons- og medievitenskap

lone.einan@student.uib.no

Morten Fjelds bilde

Morten Fjeld

Professor, WP-leader in SFI MediaFutures (WP4)

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 41 41
  • +47 466 33 084

morten.fjeld@uib.no

Audun Klyve Gulbrandsens bilde

Audun Klyve Gulbrandsen

Universitetslektor, Prosjektutvikler, TekLab

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 69 28
  • +47 988 30 192

audun.gulbrandsen@uib.no

Kristine Holmelids bilde

Kristine Holmelid

Seniorrådgiver, Reportasjeleder Senter for undersøkende journalistikk

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 909 50 320

Kristine.Holmelid@uib.no

Per Christian Magnuss bilde

Per Christian Magnus

Seniorrådgiver, Leder, Senter for undersøkende journalistikk (SUJO)

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 91 08
  • +47 414 23 330

Per.Magnus@uib.no

Kine Lohne de Nijss bilde

Kine Lohne de Nijs

Universitetslektor, seminarkoordinator informasjonsvitenskap

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 41 38

kine.de.nijs@uib.no

Astrid Dalehaug Norheims bilde

Astrid Dalehaug Norheim

Høgsk-/øvingslærer, Koordinator av erfaringsbasert master i gravejournalistikk ved UIB. Reportasjeleder ved SUJO.

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +4798624988

astrid.norheim@uib.no

Sider