Hjem

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

Ansatte ved Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

Kristin Bakkens bilde

Kristin Bakken

Underdirektør, Assisterende fakultetsdirektør - Permisjon

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 31 43
  • +47 984 19 420

Kristin.Bakken@uib.no

Helge K. Dahles bilde

Helge K. Dahle

Dekan

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 56
  • +47 452 49 795

Helge.Dahle@uib.no

Terje Erstads bilde

Terje Erstad

Seniorrådgiver, Arealkoordinator

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 31 78
  • +47 464 26 081

Terje.Erstad@uib.no

Dagfinn Høybergs bilde

Dagfinn Høyberg

Førstekonsulent, Driftsøkonom Fakultetsadministrasjonen

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 27 84

Dagfinn.Hoyberg@uib.no

Asbjørn Leirvågs bilde

Asbjørn Leirvåg

Rådgiver, Mobil : + 47 41 42 33 41

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 20 98
  • +47 414 23 341

Asbjorn.Leirvag@uib.no

Kari Nordviks bilde

Kari Nordvik

Seniorrådgiver, forskning

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 31 99
  • +47 936 46 533

Kari.Nordvik@uib.no