Hjem

Det psykologiske fakultet

Ansatte ved Det psykologiske fakultet

Kjersti Jorunn Arefjords bilde

Kjersti Jorunn Arefjord

Førsteamanuensis, Klinikkleder for Psykologisk poliklinikk for unge og voksne

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 84

Kjersti.Arefjord@uib.no

Per Einar Binders bilde

Per Einar Binder

Professor, Visedekan for utdanning

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 90 90
  • +47 995 00 313

Per.Binder@uib.no

Ragnhild Bjørkness bilde

Ragnhild Bjørknes

Førsteamanuensis

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 32 28
  • +47 992 97 110

Ragnhild.Bjorknes@uib.no

Ove Chr. Borges bilde

Ove Chr. Borge

Underdirektør, leder personal/økonomi/IKT

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 90 60
  • +47 934 93 038

Ove.Borge@uib.no

Francisca Caceres Altamiranos bilde

Francisca Caceres Altamirano

Seniorkonsulent, Programkoordinator for masterprogrammene i helsefremmende arbeid og helspsykologi, barnevern og Global Development Theory and Practice

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 89 38

Francisca.Altamirano@uib.no

Razieh Chegenis bilde
John Finlay Clarks bilde

John Finlay Clark

Overingeniør

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 62 43
  • +47 950 59 410

John.Clark@uib.no

Wenche Dageids bilde

Wenche Dageid

Førsteamanuensis

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 48 49
  • +47 928 94 326

Wenche.Dageid@uib.no

Marguerite Daniels bilde

Marguerite Daniel

Førsteamanuensis, Programleder: Internatjonale Master i 'Global Development Theory and Practice'

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 32 20

Marguerite.Daniel@uib.no

Ingrid Dundass bilde

Ingrid Dundas

Førsteamanuensis, Klinikkleder for Psykologisk poliklinikk for voksne og eldre

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 31 84

Ingrid.Dundas@uib.no

Liv Eides bilde

Liv Eide

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 30
  • +47 979 65 871

Liv.Eide@uib.no

Eilin K. Ereviks bilde

Eilin K. Erevik

Stipendiat, (disputerte 9. februar 2018)

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 89 04

Eilin.Erevik@uib.no

Bente Huse Haktorsons bilde

Bente Huse Haktorson

Seniorkonsulent, Psykologisk poliklinikk for unge og voksne

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 24 96

Bente.Haktorson@uib.no

Bente Storm Hauglands bilde

Bente Storm Haugland

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 86 78
  • +47 975 82 317

Bente.Haugland@uib.no

Sider