Hjem

Det psykologiske fakultet

Ansatte ved Det psykologiske fakultet

Kjersti Jorunn Arefjords bilde

Kjersti Jorunn Arefjord

Førsteamanuensis, Klinikkleder for Psykologisk poliklinikk for unge og voksne

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 84

Kjersti.Arefjord@uib.no

Elinor Bartles bilde

Elinor Bartle

Førstekonsulent, Communication Services: IGS/CIH/Global Challenges, SLATE

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 31 80
  • +47 55 58 86 54

Elinor.Bartle@uib.no

Ragnhild Bjørkness bilde

Ragnhild Bjørknes

Førsteamanuensis

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 32 28
  • +47 992 97 110

Ragnhild.Bjorknes@uib.no

Ove Chr. Borges bilde

Ove Chr. Borge

Underdirektør, leder personal/økonomi/IKT

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 90 60
  • +47 934 93 038

Ove.Borge@uib.no

Ingfrid Vaksdal Brattabøs bilde
Francisca Caceres Altamiranos bilde

Francisca Caceres Altamirano

Seniorkonsulent, Programkoordinator for Master i helsefremmende arbeid, Master i barnevern og Master in Global Development

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 89 38

Francisca.Altamirano@uib.no

Benedicte Carlsens bilde

Benedicte Carlsen

Instituttleder

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 28 29
  • +47 952 49 887

Benedicte.Carlsen@uib.no

John Finlay Clarks bilde

John Finlay Clark

Overingeniør

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 62 43
  • +47 950 59 410

John.Clark@uib.no

Wenche Dageids bilde

Wenche Dageid

Førsteamanuensis

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 48 49
  • +47 928 94 326

Wenche.Dageid@uib.no

Marguerite Daniels bilde

Marguerite Daniel

Førsteamanuensis, Leader of Research Group: Multicultural Venues in Health, Gender and Social Justice

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 32 20

Marguerite.Daniel@uib.no

Liv Eides bilde

Liv Eide

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 30
  • +47 979 65 871

Liv.Eide@uib.no

Bente Huse Haktorsons bilde

Bente Huse Haktorson

Førstekonsulent, Psykologisk poliklinikk for unge og voksne

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 24 96

Bente.Haktorson@uib.no

Åsa Hammars bilde

Åsa Hammar

Instituttleder, Professor, PhD

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 62 12
  • +47 971 67 225

Aasa.Hammar@uib.no

Lill Susann Ynnesdal Haugens bilde

Lill Susann Ynnesdal Haugen

Universitetslektor

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 28 29
  • +47 984 00 511

Lill.Haugen@uib.no

Sider