Hjem
Det psykologiske fakultet

Ansatte ved Det psykologiske fakultet

Liv Karin Heldals bilde

Liv Karin Heldal

Seniorforskningstekniker

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 13
  • +47 944 98 682

Liv.Heldal@uib.no

Helge Holgersens bilde

Helge Holgersen

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 62
  • +47 959 24 328

Helge.Holgersen@uib.no

Ingrid Holsens bilde

Ingrid Holsen

Professor, Professor Master i helsefremmende arbeid

Institutt for helse, miljø og likeverd (HEMIL)

  • +47 55 58 32 18

Ingrid.Holsen@uib.no

Rune Johan Krumsviks bilde

Rune Johan Krumsvik

Professor, Dr. philos.

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 48 07
  • +47 959 31 739

Rune.Johan.Krumsvik@uib.no

Gerd Kvales bilde

Gerd Kvale

Professor, Professor i klinisk psykologi, Direktør ved Bergen Center for Brain Plasticity, Haukeland Universitetssykehus

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 916 38 681

Gerd.Kvale@uib.no

Dana Kvietkutes bilde

Dana Kvietkute

Seniorkonsulent, Økonomi

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 86 60

Dana.Kvietkute@uib.no

Siv Marian Linds bilde

Siv Marian Lind

Seniorkonsulent, Psykologisk universitetspoliklinikk, Seksjon for voksne og eldre

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 31 98

Siv.Lind@uib.no

Randi Lisets bilde

Randi Liset

Stipendiat

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 47 17
  • +47 415 26 879

Randi.Liset@uib.no

Camilla Løvviks bilde

Camilla Løvvik

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 31 83
  • +47 980 28 905

Camilla.Lovvik@uib.no

Helga Marie Melings bilde

Helga Marie Meling

Førstekonsulent

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 31 90
  • +47 480 38 884

Helga.Meling@uib.no

Marianne Vårdal Mindes bilde

Marianne Vårdal Minde

Førstekonsulent, Psykologisk universitetspoliklinikk, Seksjon for klinisk nevropsykologi

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 62 57

Marianne.Minde@uib.no

Maurice B Mittelmarks bilde

Maurice B Mittelmark

Professor emeritus, I have a part time position as professor emeritus at my university, doing a little teaching on salutogenesis, and book writing and editing, and helping out with academic committee work.

Institutt for helse, miljø og likeverd (HEMIL)

  • +47 951 39 225

Maurice.Mittelmark@uib.no

Arne Magnus Morkens bilde

Sider