Hjem
Institutt for sammenliknende politikk

Fagutvalget Europastudier

Fagutvalget for Europastudier 2019/2020 består av følgende medlemmer:

Leder:

Karl Petter Fjelltveit - kfj005@uib.no

Nestleder:

Erika Hartviksen Steinholt - Erika.steinholt@student.uib.no

Økonomiansvarlig:

Hermann Haukeland - Hermann.Haukeland@student.uib.no

og Emil Nikolai Haukø Svihus - Emil.Svihus@student.uib.no

Sosialkomité:

Hanne Røsseland Marøy - Hanne.Maroy@student.uib.no og

Johanne Fjørtoft Grøsvik - Johanne.grosvik@student.uib.no

Studieturkomité


 

Ninni Iversen - Ninni-Iversen@student.uib.no og

Rodrigo Balseiro - Rodrigo.Balseiro-Moreno@student.uib.no

Ansvarlig sosiale medier

Emilie Jørgensborg -

Emilie.Jorgensborg@student.uib.no og Clover Klingvall -

Astrid.Reece@student.uib.no

Vara/referent:

Eric Johannes Caspari Lindbæck -

Eric.Lindbeck@student.uib.no   

Representant i undervisningsutvalget

Erika Hartviksen Steinholt - Erika.Steinholt@student.uib.no

Kontakt: europastudieruib@gmail.com

Se også Europastudier sin egen wordpressblogg.