Hjem
Institutt for fremmedspråk

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for fremmedspråk

Jon Askelands bilde

Jon Askeland

Amanuensis, latinamerikansk litteratur

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 93 03

Jon.Askeland@uib.no

Myriam Daniele Cocos bilde

Myriam Daniele Coco

Førsteamanuensis, Fransk og spansk fagdidaktikk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 30 04
  • +47 410 41 804

Myriam.Coco@uib.no

Øyvind Gjerstads bilde

Øyvind Gjerstad

Førsteamanuensis, fransk språkvitenskap

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 44
  • +47 906 42 877

Oyvind.Gjerstad@uib.no

Hildegunn Lahlum Helnesss bilde

Hildegunn Lahlum Helness

Universitetslektor, Språktestutvikler

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 81 44

Hildegunn.Helness@uib.no

Ellen Høisæters bilde

Ellen Høisæter

Universitetslektor

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 69
  • +47 411 23 265

Ellen.Hoisater@uib.no

Anders Johannessen Fikkes bilde

Anders Johannessen Fikke

Høgskolelærer/øvingslærer, språkprøveutvikler, vitenskapelig assistent

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 81 42

Anders.Fikke@uib.no

Ksenija Klotsjkovas bilde

Ksenija Klotsjkova

Høgskolelærer/øvingslærer, Russisk språk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 38 17

Ksenija.Klotsjkova@uib.no

Sonja Cecilia Lagerwalls bilde

Sonja Cecilia Lagerwall

Førsteamanuensis

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 20 70
  • +47 413 58 717

Sonia.Lagerwall@uib.no

GUOWEN SHANGs bilde

GUOWEN SHANG

Førsteamanuensis, Chinese language and linguistics

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 47 78
  • +47 968 47 484

Guowen.Shang@uib.no

Camilla Blokhus Svenssons bilde

Camilla Blokhus Svensson

Høgskolelærer/øvingslærer, språktestutvikler og kursholder

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 81 46
  • +47 450 35 613

Camilla.Svensson@uib.no

Zeljka Svrljugas bilde

Zeljka Svrljuga

Professor, Amerikansk litteratur

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 65
  • +47 970 40 859

Zeljka.Svrljuga@uib.no

Joseph Paul Tabbis bilde

Joseph Paul Tabbi

FØRSTEAMANUENSIS, Associate Professor

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 22 89

Joseph.Tabbi@uib.no

Sider