Hjem
Det medisinske fakultet

Administrativt og teknisk ansatte ved Det medisinske fakultet

Gerd Bjåstad Arntsens bilde

Gerd Bjåstad Arntsen

Førstekonsulent, Økonomikonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 60 72

Gerd.Arntsen@uib.no

Gjert Bakkevolds bilde

Gjert Bakkevold

Seniorrådgiver, Arealkoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 61 97
  • +47 988 31 614

Gjert.Bakkevold@uib.no

Jørgen Barths bilde

Jørgen Barth

Senior forskn.tekn, fotograf

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 45
  • +47 905 52 606

Jorgen.Barth@uib.no

Marit Bergheims bilde

Marit Bergheim

Seniorkonsulent, Koordinator informasjonssenteret, FS-superbruker, timeplankoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 70

Marit.Bergheim@uib.no

Beathe Bjørnebergs bilde

Beathe Bjørneberg

Seniorrådgiver

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 68 67
  • +47 951 74 843

Beathe.Bjorneberg@uib.no

Heidi Annette Espedals bilde

Heidi Annette Espedal

Avdelingsdirektør

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 55
  • +47 988 03 681

Heidi.Annette.Espedal@uib.no

Tone Friis Hordviks bilde

Tone Friis Hordvik

Seksjonssjef

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 86 89
  • +47 970 01 134

Tone.Hordvik@uib.no

Ørjan Lerens bilde

Ørjan Leren

Seksjonssjef, fungerende assisterende fakultetsdirektør

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 64 85

Orjan.Leren@uib.no

Michaël Maries bilde

Michaël Marie

Seniorrådgiver

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 88 27
  • +47 411 60 830

Michael.Marie@uib.no

Elin Myhrvolds bilde

Elin Myhrvold

Seniorkonsulent, Personalkonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 61 67

Elin.Myhrvold@uib.no

Eli Selbacks bilde

Eli Selback

Seniorkonsulent, Personalkonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 90 25

Eli.Selback@uib.no

Maija Slaidinas bilde

Maija Slaidina

Seniorrådgiver

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 61 47
  • +47 409 96 025

Maija.Slaidina@uib.no