Hjem

Det medisinske fakultet

Administrativt og teknisk ansatte ved Det medisinske fakultet

Gerd Bjåstad Arntsens bilde

Gerd Bjåstad Arntsen

Førstekonsulent, Økonomikonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 60 72

Gerd.Arntsen@uib.no

Gjert Bakkevolds bilde

Gjert Bakkevold

Seniorrådgiver, Arealkoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 61 97
  • +47 988 31 614

Gjert.Bakkevold@uib.no

Jørgen Barths bilde

Jørgen Barth

Seniorforskningstekniker, fotograf

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 45

Jorgen.Barth@uib.no

Marit Bergheims bilde

Marit Bergheim

Seniorkonsulent, Koordinator informasjonssenteret, FS-superbruker, timeplankoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 70

Marit.Bergheim@uib.no

Heidi Annette Espedals bilde

Heidi Annette Espedal

Avdelingsdirektør

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 55
  • +47 988 03 681

Heidi.Annette.Espedal@uib.no

Ann Lisbeth Garness bilde

Ann Lisbeth Garnes

Seniorkonsulent, Personalkonsulent ved Det medisinske fakultet, for tiden ved Institutt for klinisk odontologi

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 67

Ann.Garnes@uib.no

Anne Sidsel Herdleværs bilde

Anne Sidsel Herdlevær

Seniorforskningstekniker, Fotograf

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 68 40

Anne.Herdlevar@uib.no

Tone Friis Hordviks bilde

Tone Friis Hordvik

Seksjonssjef

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 86 89
  • +47 970 01 134

Tone.Hordvik@uib.no

Gerd Johannessens bilde

Gerd Johannessen

Seksjonssjef

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 20 84
  • +47 924 54 664

Gerd.Johannessen@uib.no

Gørill Skaale Johansens bilde

Gørill Skaale Johansen

Avdelingsingeniør, Illustratør/grafisk designer

Det medisinske fakultet

Gorill.Johansen@uib.no

Michaël Maries bilde

Michaël Marie

Seniorrådgiver

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 88 27
  • +47 411 60 830

Michael.Marie@uib.no

Elin Myhrvolds bilde

Elin Myhrvold

Seniorkonsulent, Personalkonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 97 29 54

Elin.Myhrvold@uib.no

Gro-Elise Rasmussens bilde

Gro-Elise Rasmussen

Lærling, Kontor- og administrasjonsfaget

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 20 86

Gro-Elise.Rasmussen@uib.no