Hjem
Det samfunnsvitenskapelige fakultet

Ansatte ved Det samfunnsvitenskapelige fakultet

Kirstine Kolsruds bilde

Kirstine Kolsrud

Seksjonssjef, Studieseksjonen

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 91 74
  • +47 920 19 612

Kirstine.Kolsrud@uib.no

Charlotte Lillefjære-Tertnæss bilde

Charlotte Lillefjære-Tertnæs

Administrasjonssjef, Sosiologisk institutt, Institutt for sammenliknende politikk og Institutt for administrasjon og organisasjonsvitenskap

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 24 31
  • +47 936 76 978

Charlotte.Lillefjaere@uib.no

Rannveig Nina Myklebusts bilde

Rannveig Nina Myklebust

Administrasjonssjef

Institutt for økonomi

  • +47 55 58 92 28
  • +47 901 00 767

Rannveig.Myklebust@uib.no

Tone Christine Smistads bilde

Tone Christine Smistad

Førstekonsulent

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 62
  • +47 415 21 159

Tone.Smistad@uib.no

Marianne Soltveits bilde

Marianne Soltveit

Seniorkonsulent

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 85
  • +47 958 54 363

Marianne.Soltveit@uib.no

Trine Vika Hansens bilde

Trine Vika Hansen

Førstesekretær, kontor og administrasjonsfaget

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 90 50
  • +47 472 80 340

Trine.Hansen@uib.no

Gro Aases bilde

Gro Aase

Administrasjonssjef, Fellesadministrasjonen for Institutt for geografi og Institutt for sosialantropologi

Institutt for geografi

  • +47 55 58 92 57
  • +47 916 65 398

Gro.Aase@uib.no