Hjem

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

Ansatte ved Det samfunnsvitenskapelige fakultet

Bodil Hæglands bilde
Charlotte Lillefjære-Tertnæss bilde

Charlotte Lillefjære-Tertnæs

Administrasjonssjef, Sosiologisk institutt, Institutt for sammenliknende politikk og Institutt for administrasjon og organisasjonsvitenskap

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 24 31
  • +47 936 76 978

Charlotte.Lillefjaere@uib.no

Erla Katrine Løvseths bilde

Erla Katrine Løvseth

Overingeniør, Digital leiar, DIGSSCORE

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 25 91

Erla.Lovseth@uib.no

Rannveig Nina Myklebusts bilde

Rannveig Nina Myklebust

Administrasjonssjef

Institutt for økonomi

  • +47 55 58 92 28
  • +47 901 00 767

Rannveig.Myklebust@uib.no

Trine Vika Hansens bilde

Trine Vika Hansen

Lærling, kontor og administrasjonsfaget

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 472 80 340

Trine.Hansen@uib.no

Hege Aarethuns bilde

Hege Aarethun

Seniorkonsulent, Studiekonsulent

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 91 77

Hege.Aarethun@uib.no

Gro Aases bilde

Gro Aase

Administrasjonssjef, Fellesadministrasjonen for Institutt for geografi og Institutt for sosialantropologi

Institutt for geografi

  • +47 55 58 92 57
  • +47 916 65 398

Gro.Aase@uib.no