Hjem
Geodynamikk og Bassengstudier

Ansatte ved Geodynamikk og Bassengstudier

Bjørn Burr Nybergs bilde

Bjørn Burr Nyberg

Forsker, Basin Analysis and Sedimentology

GEO

  • +47 485 02 408

Bjorn.Nyberg@uib.no

Patience Cowies bilde

Patience Cowie

Professor, Earth System Dynamics

GEO

  • +47 55 58 35 16

Patience.Cowie@uib.no

Vilde Dimmens bilde

Vilde Dimmen

Stipendiat, VISTA Scholar

GEO

Vilde.Dimmen@uib.no

Robert Gawthorpes bilde

Robert Gawthorpe

Professor, VISTA Professor

GEO

  • +47 55 58 34 38
  • +47 453 92 790

Rob.Gawthorpe@uib.no

Berit Oline Blihovde Hjelstuens bilde

Berit Oline Blihovde Hjelstuen

Professor, maringeologi. Programstyreleder

GEO

  • +47 55 58 35 07

Berit.Hjelstuen@uib.no

Ritske S. Huismanss bilde

Ritske S. Huismans

Professor, Nestleder Geodynamikk og Basseng studier gruppen

GEO

  • +47 55 58 81 17
  • +47 922 70 930

Ritske.Huismans@uib.no

Joachim Jacobss bilde

Joachim Jacobs

Professor, Structural geology and tectonics

GEO

  • +47 55 58 34 32
  • +47 481 27 156

Joachim.Jacobs@uib.no

Kristian Jensens bilde

Kristian Jensen

Stipendiat

GEO

  • +47 55 58 45 10
  • +47 986 70 020

Kristian.Jensen@uib.no

Isabelle Lecomtes bilde

Isabelle Lecomte

Førsteamanuensis, Reservoargeofysikk

GEO

  • +47 55 58 34 17

Isabelle.Lecomte@uib.no

Gang Lus bilde

Gang Lu

Forsker

GEO

  • +47 55 58 26 49

Gang.Lu@uib.no

Gunn Mangeruds bilde

Gunn Mangerud

Professor, Vice Dean, The Faculty of Mathematics and Natural Sciences

GEO

  • +47 55 58 27 93
  • +47 975 57 137

Gunn.Mangerud@uib.no

Jhon Muñoz-Barreras bilde

Jhon Muñoz-Barrera

Stipendiat, My interest is to understand how the tectonic and non-tectonic factors control the siliciclastic sediment distribution during the rift episodes.

GEO

Jhon.Munoz@uib.no

David Peacocks bilde

David Peacock

Førsteamanuensis, Associate professor

GEO

  • +47 55 58 32 34

David.Peacock@uib.no

Magnhild Sydness bilde
Harald Walderhaugs bilde

Harald Walderhaug

Professor, Forskergruppe leder

GEO

  • +47 55 58 28 72
  • +47 930 80 438

Harald.Walderhaug@uib.no

Thilo Wronas bilde

Thilo Wrona

Postdoktor

GEO

  • +47 55 58 81 10

Thilo.Wrona@uib.no