Hjem
Geodynamikk og Bassengstudier

Ansatte ved Geodynamikk og Bassengstudier

Tim Cullens bilde

Tim Cullen

Postdoktor, Postdoctoral Research Fellow - Deep-water sedimentation and tectonics in rifts.

GEO

Tim.Cullen@uib.no

Vilde Dimmens bilde

Vilde Dimmen

Stipendiat, VISTA Scholar

GEO

Vilde.Dimmen@uib.no

Robert Leslie Gawthorpes bilde

Robert Leslie Gawthorpe

Professor, Professor

GEO

  • +47 55 58 34 38
  • +47 453 92 790

Rob.Gawthorpe@uib.no

Ritske S. Huismanss bilde

Ritske S. Huismans

Professor, Forskergruppeleder for Geodynamikk og Basseng studier

GEO

  • +47 55 58 81 17
  • +47 922 70 930

Ritske.Huismans@uib.no

Joachim Jacobss bilde

Joachim Jacobs

Professor, Structural geology and tectonics

GEO

  • +47 55 58 34 32
  • +47 481 27 156

Joachim.Jacobs@uib.no

Isabelle Lecomtes bilde

Isabelle Lecomte

Professor, Reservoar- og overflate-geofysikk

GEO

  • +47 55 58 34 17
  • +47 909 12 911

Isabelle.Lecomte@uib.no

Gang Lus bilde

Gang Lu

Forsker

GEO

  • +47 55 58 26 49

Gang.Lu@uib.no

Gunn Mangeruds bilde

Gunn Mangerud

Dekan, Dean, The Faculty of Mathematics and Natural Sciences.

GEO

  • +47 55 58 27 93
  • +47 975 57 137

Gunn.Mangerud@uib.no

Björn Johan Emil Burr Nybergs bilde

Björn Johan Emil Burr Nyberg

Forsker, Basin Analysis and Sedimentology

GEO

  • +47 485 02 408

Bjorn.Nyberg@uib.no

Harald James Walderhaugs bilde

Harald James Walderhaug

Professor, Forskergruppe leder

GEO

  • +47 55 58 28 72
  • +47 930 80 438

Harald.Walderhaug@uib.no

Cheng-Cheng Wangs bilde

Cheng-Cheng Wang

Ph.d.-kandidat

GEO

  • +47 55 58 33 93

Cheng-Cheng.Wang@uib.no