Hjem

Klinisk institutt 1

Kontaktpersoner K1

Kontakt K1-administrasjonen

Her har du kontaktinformasjon for administrasjonen.

Vil holder til i 7 etg. laboratoriebygget. Kom gjerne innom!

Arbeidsfelt/navn

E-post

Telefon

Administrasjonssjef Jorunn Skei

Jorunn.Skei@uib.no55585424

Studie:

  

Suzanne Stokke Rye (MED9)

Suzanne.Rye@uib.no

55585432

Tore Lillebø (koordinator)

Tore.Lillebo@uib.no

55973063

Lise Amble (MED6, emner i farmakologi og psykiatri)

Lise.Amble@uib.no

55585429

Anne Berit Kolmannskog (OSKE-eksamen, elektive emner, K1-nytt, web)

Anne.Kolmannskog@uib.no

55585439

Eli Lundal Grøhn (emner i kirurgi, MED8)

Eli.Grohn@uib.no

55972764

Siri Sagen Trosvik (emner ernæring)

Siri.Trosvik@uib.no

55585444

Økonomi:

  
Liv Rebecca Arnedatter Aae (koordinator, + annuum og prosjekter)Liv.Aae@uib.no55585437
Elisabeth Bjerke (annuum, prosjekter, Dyreavdelingen)Elisabeth.Bjerke@uib.no55585434
Mildrid Bønes Høgås (annuum, prosjekter, CCBIO)Mildrid.Hogas@uib.no55585440

Forskning- og forskerutdanning:

  

Solveig Lund Witsø
(ph.d.- koordinator, forskningsadm. web, K1-nytt)

Solveig Lund Witsø55585445

Personal:

  
Eli SelbackEli.Selback@uib.no55589022

Centre for Cancer Biomarkers (CCBIO)

  
Geir Olav Løken (administrativ leder CCBIO)Geir Olav Løken 55585436