Hjem
Klinisk institutt 1

Ansatte ved Klinisk institutt 1

Lise Skålvik Ambles bilde

Lise Skålvik Amble

Seniorkonsulent, Hovedverneombud på Det medisinske fakultet

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 29

Lise.Amble@uib.no

August Bakkes bilde

August Bakke

Professor emeritus

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 27 56

August.Bakke@uib.no

Gry Berness bilde

Gry Bernes

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 37 88
  • +47 412 42 988

Gry.Bernes@uib.no

Elisabeth Bjerkes bilde

Elisabeth Bjerke

Seniorkonsulent, Prosjektøkonom/Økonomikonsulent

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 34
  • +47 911 88 304

Elisabeth.Bjerke@uib.no

Cecilie Bredrups bilde

Cecilie Bredrup

Førsteamanuensis

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 41 71
  • +47 917 16 068

Cecilie.Bredrup@uib.no

Anbin Chens bilde

Anbin Chen

Ph.d.-kandidat, Ph.D. Student of UiB, Klinisk Institutt 1, Haukeland University Hospital / Ph.D. Student of Cheeloo College of Medicine, Shandong University

Klinisk institutt 1

  • +47 939 99 172

Anbin.Chen@uib.no

Ying Chens bilde

Ying Chen

Ph.d.-kandidat

Klinisk institutt 1

  • +47 971 83 696

Y.Chen@uib.no

Karin Colletts bilde

Karin Collett

Førsteamanuensis

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 25 74
  • +47 995 85 235

Karin.Collett@uib.no

Ileana Cristeas bilde

Ileana Cristea

Stipendiat, Research Fellow

Klinisk institutt 1

  • +47 465 97 746

Ileana.Cristea@uib.no

Ridhima Dass bilde

Ridhima Das

Stipendiat

Klinisk institutt 1

  • +47 459 27 969
  • +47 459 27 969

Ridhima.Das@uib.no

Fiona Dicks bilde

Fiona Dick

Universitetslektor

Klinisk institutt 1

  • +47 415 83 438

Fiona.Dick@uib.no

Ole Bernt Fasmers bilde

Ole Bernt Fasmer

Professor, i voksenpsykiatri

Klinisk institutt 1

  • +47 55 95 86 55
  • +47 415 50 327

Ole.Fasmer@uib.no

Kenneth Finnes bilde

Kenneth Finne

Senioringeniør

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 29 59
  • +47 456 12 371

Kenneth.Finne@uib.no

Sider