Hjem
Klinisk institutt 1

Ansatte ved Klinisk institutt 1

Lise Skålvik Ambles bilde

Lise Skålvik Amble

Seniorkonsulent, Hovedverneombud på Det medisinske fakultet

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 29

Lise.Amble@uib.no

Gry Berness bilde

Gry Bernes

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 37 88
  • +47 412 42 988

Gry.Bernes@uib.no

Truls Bilets bilde

Truls Bilet

Universitetslektor

Klinisk institutt 1

  • +47 986 63 963

Truls.Bilet@uib.no

Elisabeth Bjerkes bilde

Elisabeth Bjerke

Seniorkonsulent, Prosjektøkonom/Økonomikonsulent

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 34

Elisabeth.Bjerke@uib.no

Karin Colletts bilde

Karin Collett

Førsteamanuensis

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 25 74
  • +47 995 85 235

Karin.Collett@uib.no

Ileana Cristea-Osuagwus bilde

Ileana Cristea-Osuagwu

Stipendiat, Research Fellow

Klinisk institutt 1

  • +47 465 97 746

Ileana.Cristea@uib.no

Håvard Dales bilde
Henriette Christie Ertsåss bilde

Henriette Christie Ertsås

Gjesteforsker, jeg spiller populærvitenskapelig teater for å formidle forskningen som foregår på Universitetet i Bergen

Klinisk institutt 1

Henriette.Ertsas@uib.no

Ole Bernt Fasmers bilde

Ole Bernt Fasmer

Professor, i voksenpsykiatri

Klinisk institutt 1

  • +47 55 95 86 55

Ole.Fasmer@uib.no

Karianne Fjelds bilde

Karianne Fjeld

Forsker

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 70 32
  • +47 924 29 152

Karianne.Fjeld@uib.no

Sider