Hjem

Klinisk institutt 1

Ansatte ved Klinisk institutt 1

Gry Berness bilde

Gry Bernes

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 37 88
  • +47 412 42 988

Gry.Bernes@uib.no

Truls Bilets bilde

Truls Bilet

Universitetslektor

Klinisk institutt 1

  • +47 986 63 963

Truls.Bilet@uib.no

Elisabeth Bjerkes bilde

Elisabeth Bjerke

Seniorkonsulent, Prosjektøkonom/Økonomikonsulent

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 79 78

Elisabeth.Bjerke@uib.no

Leif Bostads bilde

Leif Bostad

Førsteamanuensis

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 31 74

Leif.Bostad@uib.no

Ragna Breiness bilde

Ragna Breines

Prosjektleder

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 36
  • +47 959 63 086

Ragna.Breines@uib.no

Lars Bøs bilde

Lars Bø

Professor II

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 61 86

Lars.Bo@uib.no

Man Hung Chois bilde

Man Hung Choi

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 1

  • +47 451 65 113

Man.Choi@uib.no

Ileana Cristeas bilde

Ileana Cristea

Stipendiat, Research Fellow

Klinisk institutt 1

  • +47 465 97 746

Ileana.Cristea@uib.no

Håvard Dales bilde

Håvard Dale

Førsteamanuensis II

Klinisk institutt 1

  • +47 994 48 782

Havard.Dale@uib.no

Karen Marie Egelands bilde

Karen Marie Egeland

Ledende forskningstekniker

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 37 88

Karen.Egeland@uib.no

Kari Erichsens bilde

Kari Erichsen

Førsteamanuensis II

Klinisk institutt 1

  • +47 924 38 118

Kari.Erichsen@uib.no

Ole Bernt Fasmers bilde

Ole Bernt Fasmer

Professor, i voksenpsykiatri

Klinisk institutt 1

  • +47 55 95 86 55

Ole.Fasmer@uib.no

Kenneth Finnes bilde

Kenneth Finne

Postdoktor

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 29 59
  • +47 456 12 371

Kenneth.Finne@uib.no

Sider