Hjem
Avdeling for kulturhistorie

Ansatte ved Avdeling for kulturhistorie

Søren Diinhoffs bilde

Søren Diinhoff

Forsker

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 31 45
  • +47 917 20 009

Soren.Diinhoff@uib.no

Adnan Icagics bilde

Adnan Icagic

Avdelingsingeniør, Fotoavdeling / Fotoarkivet

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 31 04
  • +47 472 40 546

Adnan.Icagic@uib.no

Justin E A Kroesens bilde

Justin E A Kroesen

Professor, Material Culture of Christianity

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 31 27

Justin.Kroesen@uib.no

Trond Eilev Linges bilde

Trond Eilev Linge

Seniorkonsulent

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 29 30
  • +47 915 24 230

Trond.Linge@uib.no

Marte Løvsets bilde
Tonje Niemis bilde

Tonje Niemi

Avdelingsingeniør

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 942 89 487

Tonje.Niemi@uib.no

Knut Mikjel Rios bilde

Knut Mikjel Rio

Professor, Antropologi

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 31 12

Knut.Rio@uib.no

Janine Nancy Wardiuss bilde

Janine Nancy Wardius

Overingeniør

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 469 47 629
  • +47 469 47 629

Janine.Wardius@uib.no

Tor Arne Waraass bilde

Tor Arne Waraas

Seniorkonsulent

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 31 16
  • +47 476 37 494

Tor.Waraas@uib.no

Camilla Zinslis bilde

Camilla Zinsli

Seniorkonsulent

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 26 69
  • +47 976 73 384

Camilla.Zinsli@uib.no

Hanne  Årskogs bilde

Hanne Årskog

Seniorkonsulent, Prosjektleder/saksbehandler arkeologiske undersøkelser

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 26 65
  • +47 993 65 977

Hanne.Arskog@uib.no