Hjem
Avdeling for kulturhistorie

Ansatte ved Avdeling for kulturhistorie

Søren Diinhoffs bilde

Søren Diinhoff

Forsker

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 31 45
  • +47 917 20 009

Soren.Diinhoff@uib.no

Sigrid Hillern H Kalands bilde

Sigrid Hillern H Kaland

Pensjonist

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 31 15
  • +47 55 58 31 35

Sigrid.Kaland@uib.no

Justin E A Kroesens bilde

Justin E A Kroesen

Professor, Material Culture of Christianity

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 31 27

Justin.Kroesen@uib.no

Trond Eilev Linges bilde

Trond Eilev Linge

Seniorkonsulent

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 29 30
  • +47 915 24 230

Trond.Linge@uib.no

Knut Mikjel Rios bilde

Knut Mikjel Rio

Professor, Antropologi

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 31 12

Knut.Rio@uib.no

Henrik von Achens bilde

Henrik von Achen

Professor

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 31 20
  • +47 924 45 843

Henrik.von.Achen@uib.no

Hanne  Årskogs bilde

Hanne Årskog

Rådgiver, Prosjektleder/saksbehandler arkeologiske undersøkelser

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 26 65
  • +47 993 65 977

Hanne.Arskog@uib.no