Hjem

Institutt for geovitenskap

Ansatte ved Institutt for geovitenskap

Kuvvet Atakans bilde

Kuvvet Atakan

Professor, Dr. Scient.

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 13
  • +47 958 77 982

Kuvvet.Atakan@uib.no

Jostein Bakkes bilde

Jostein Bakke

Professor, Forskergruppe leder Kvartære Geosystemer

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 03
  • +47 992 73 343

Jostein.Bakke@uib.no

Patience Cowies bilde

Patience Cowie

Professor, Earth System Dynamics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 16

Patience.Cowie@uib.no

Robert Gawthorpes bilde

Robert Gawthorpe

Professor, VISTA Professor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 38
  • +47 453 92 790

Rob.Gawthorpe@uib.no

Lisa Griems bilde

Lisa Griem

Stipendiat, Ice2Ice Project (Uni Research Climate)

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 98 14
  • +47 925 19 282

Lisa.Griem@uib.no

Åse Hestness bilde

Åse Hestnes

Rådgiver, Nettverkskoordinator, iEarth

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 71
  • +47 911 76 919

Ase.Hestnes@uib.no

Ritske S. Huismanss bilde

Ritske S. Huismans

Professor, Forskergruppe leder Geodynamikk gruppen

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 81 17
  • +47 922 70 930

Ritske.Huismans@uib.no

Joachim Jacobss bilde

Joachim Jacobs

Professor, Structural geology and tectonics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 32
  • +47 481 27 156

Joachim.Jacobs@uib.no

Morten Jakobsens bilde

Morten Jakobsen

Professor, Reservoir Geophysics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 18
  • +47 913 61 821

Morten.Jakobsen@uib.no

Eystein Jansens bilde

Eystein Jansen

Professor, in Earth Sciences /Paleoclimatology. Also affiliated with the Bjerknes Centre for Climate Research

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 91
  • +47 906 18 858

Eystein.Jansen@uib.no

Kristian Jensens bilde
Isabelle Lecomtes bilde

Isabelle Lecomte

Førsteamanuensis, Forskergruppe leder (BRS) Reservoir Geophysics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 17

Isabelle.Lecomte@uib.no

Gunn Mangeruds bilde

Gunn Mangerud

Professor, currently visiting scientist at GEUS, Copenhagen, Denmark (De nationale geologiske undersøkelser for Danmark og Grønland)

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 27 93
  • +47 975 57 137

Gunn.Mangerud@uib.no

Rolf Mjeldes bilde

Rolf Mjelde

Professor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 28 79
  • +47 952 17 903

Rolf.Mjelde@uib.no

Sider