Hjem
Institutt for geovitenskap

Ansatte ved Institutt for geovitenskap

Lubna Al-Saadis bilde

Lubna Al-Saadi

Seniorforskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 29
  • +47 902 45 265

Lubna.Al-Saadi@uib.no

Franck Andersens bilde

Franck Andersen

Overingeniør

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 27
  • +47 481 53 362

Franck.Andersen@uib.no

Kuvvet Atakans bilde

Kuvvet Atakan

Professor, Dr. Scient.

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 13
  • +47 958 77 982

Kuvvet.Atakan@uib.no

Jostein Bakkes bilde

Jostein Bakke

Professor, Forskergruppeleder for Kvartærgeologi og Paleoklima, leder for iEarth

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 03
  • +47 992 73 343

Jostein.Bakke@uib.no

Ida Marie Gabrielsens bilde

Ida Marie Gabrielsen

Avdelingsingeniør, Instituttet for geovitenskap og K.G. Jebsen senteret for dyphavsforskning

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 25
  • +47 915 19 055

Ida.Gabrielsen@uib.no

Robert Gawthorpes bilde

Robert Gawthorpe

Professor, VISTA Professor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 38
  • +47 453 92 790

Rob.Gawthorpe@uib.no

Lisa Griems bilde

Lisa Griem

Stipendiat, Ice2Ice Project (Uni Research Climate)

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 98 14
  • +47 925 19 282

Lisa.Griem@uib.no

Bjarte Hannisdals bilde

Bjarte Hannisdal

Førsteamanuensis

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 87 63
  • +47 959 72 740

Bjarte.Hannisdal@uib.no

Berit Oline Blihovde Hjelstuens bilde

Berit Oline Blihovde Hjelstuen

Professor, maringeologi. Programstyreleder

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 07

Berit.Hjelstuen@uib.no

Ritske S. Huismanss bilde

Ritske S. Huismans

Professor, Forskergruppeleder for Geodynamikk og Basseng studier

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 81 17
  • +47 922 70 930

Ritske.Huismans@uib.no

Joachim Jacobss bilde

Joachim Jacobs

Professor, Structural geology and tectonics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 32
  • +47 481 27 156

Joachim.Jacobs@uib.no

Morten Jakobsens bilde

Morten Jakobsen

Professor, Reservoir Geophysics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 18
  • +47 406 59 588

Morten.Jakobsen@uib.no

Eystein Jansens bilde

Eystein Jansen

Professor, in Earth Sciences /Paleoclimatology. Also affiliated with the Bjerknes Centre for Climate Research

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 91
  • +47 906 18 858

Eystein.Jansen@uib.no

Kristian Jensens bilde
Steffen Leth Jørgensens bilde

Steffen Leth Jørgensen

Forsker, Forskergruppeleder for geokjemi og geobiologi

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 38 60
  • +47 416 26 055

Steffen.Jorgensen@uib.no

Isabelle Lecomtes bilde

Isabelle Lecomte

Førsteamanuensis, Reservoargeofysikk

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 17
  • +47 909 12 911

Isabelle.Lecomte@uib.no

Sven Le Moine Bauers bilde

Sven Le Moine Bauer

Postdoktor, Postdoctoral position in microbial ecology of the sediments

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 38 34
  • +47 981 87 251

Sven.Bauer@uib.no

Gunn Mangeruds bilde

Gunn Mangerud

Professor, Vice Dean, The Faculty of Mathematics and Natural Sciences

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 27 93
  • +47 975 57 137

Gunn.Mangerud@uib.no

Ole Meyers bilde

Ole Meyer

Overingeniør

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 21
  • +47 909 46 454

Ole.Meyer@uib.no

Sider