Hjem
Institutt for geovitenskap

Ansatte ved Institutt for geovitenskap

Kuvvet Atakans bilde

Kuvvet Atakan

Professor Emeritus, Dr. Scient.

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 13
  • +47 958 77 982
  • 95877982

Kuvvet.Atakan@uib.no

Jostein Bakkes bilde

Jostein Bakke

Professor, Leder Centre for Integrated Earth Science Education (iEarth), Leder EARTHLAB

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 03
  • +47 992 73 343

Jostein.Bakke@uib.no

Andreas Borns bilde

Andreas Born

Førsteamanuensis

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 06
  • +47 450 51 501

Andreas.Born@uib.no

Thomas de Jonges bilde

Thomas de Jonge

Stipendiat, Collaboration between CGG and UiB

Institutt for geovitenskap

Thomas.Jonge@uib.no

Robert Leslie Gawthorpes bilde

Robert Leslie Gawthorpe

Professor, Professor

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 38
  • +47 453 92 790

Rob.Gawthorpe@uib.no

Bjarte Hannisdals bilde

Bjarte Hannisdal

Førsteamanuensis

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 87 63
  • +47 959 72 740

Bjarte.Hannisdal@uib.no

Ritske S. Huismanss bilde

Ritske S. Huismans

Professor, Forskergruppeleder for Geodynamikk og Basseng studier

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 81 17
  • +47 922 70 930

Ritske.Huismans@uib.no

Joachim Jacobss bilde

Joachim Jacobs

Professor, Structural geology and tectonics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 32
  • +47 481 27 156

Joachim.Jacobs@uib.no

Eystein Jansens bilde

Eystein Jansen

Professor, in Earth Sciences /Paleoclimatology. Also affiliated with the Bjerknes Centre for Climate Research and SapienCE Centre for early human behaviour. See also: https://en.wikipedia.org/wiki/Eystein_Jansen

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 91
  • +47 906 18 858

Eystein.Jansen@uib.no

Steffen Leth Jørgensens bilde

Steffen Leth Jørgensen

Førsteamanuensis, Forskergruppeleder for geokjemi og geobiologi

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 38 60
  • +47 416 26 055

Steffen.Jorgensen@uib.no

Maren Kjos Karlsens bilde

Maren Kjos Karlsen

Stipendiat, Potential seismic hazard and risk associated with CO2 storage in crustal layers

Institutt for geovitenskap

  • +47 902 28 841

Maren.Karlsen@uib.no

Isabelle Lecomtes bilde

Isabelle Lecomte

Professor, Reservoar- og overflate-geofysikk

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 17
  • +47 909 12 911

Isabelle.Lecomte@uib.no

Simon Pierre Lefèveres bilde

Simon Pierre Lefèvere

Stipendiat, Quaternary geology and paleoclimate

Institutt for geovitenskap

  • +32471310733

Simon.Lefevere@uib.no

Sven Le Moine-Bauers bilde

Sven Le Moine-Bauer

Postdoktor, Researcher, lab manager, and research coordinator

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 38 34
  • +47 981 87 251

Sven.Bauer@uib.no

Gunn Mangeruds bilde

Gunn Mangerud

Dekan, Dean, The Faculty of Mathematics and Natural Sciences.

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 27 93
  • +47 975 57 137

Gunn.Mangerud@uib.no

Sider