Hjem
Institutt for informatikk
Finn en forsker

Algoritmer | Eksperter og forskere, informatikk

Eksperter og forskere innen algoritmer.

Jan Arne Telle

Forsker på algoritmer, kunstig intelligens, complexity theory, graph theory, parameterized complexity

E-post: Jan.Arne.Telle@uib.no
Telefon: +47 55 58 40 36

Fedor Fomin

Forsker på algoritmer, maskinlæring, kunstig intelligens, graph theory, diskret matematikk.

E-post: Fedor.Fomin@uib.no
Telefon: +47 55 58 40 24

Fredrik Manne

Forsker på algoritmer, parallel and distributed computing, self stabilizing algorithms.

E-post: Fredrik.Manne@uib.no
Telefon: +47 55 58 41 90

Pinar Heggernes

Forsker på algoritmeforskning, kunstig intelligens, diskret matematikk, graph theory, parameterized complexity. Instituttleder for institutt for informatikk.

E-post: Pinar.Heggernes@uib.no
Telefon: 47 55 58 41 75 // +47 924 82 316

Jan-Joachim Rückmann

Forsker på algoritmer, optimering, Time-dependent Continuous Optimization

E-post: Jan-Joachim.Ruckmann@uib.no
Telefon: +47 55 58 45 07 // +47 401 45 303

Pål Grønås Drange

Forsker på algoritmer, maskinlæring, kunstig intelligens, graph theory.

E-post: Pal.Drange@uib.no