Hjem
Det humanistiske fakultet

Ansatte ved Det humanistiske fakultet

Vibeke Soleng Askelands bilde

Vibeke Soleng Askeland

Førstekonsulent, HR og service

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 93 80

Vibeke.Askeland@uib.no

Bente Bolstads bilde

Bente Bolstad

Seniorkonsulent, Personalkonsulent

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 93 57

Bente.Bolstad@uib.no

Toril Ivarsøys bilde

Toril Ivarsøy

Seniorrådgiver, Internasjonal koordinator ved Det humanistiske fakultet

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 24 55

Toril.Ivarsoy@uib.no

Ranveig Lotes bilde

Ranveig Lote

Seksjonssjef, Seksjon for studier og forskerutdanning

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 99 63
  • +47 916 27 168

Ranveig.Lote@uib.no

Line Nævdals bilde

Line Nævdal

Førstekonsulent, Økonomikonsulent

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 89 06

Line.Navdal@uib.no

Susanne Ostendorfs bilde

Susanne Ostendorf

Underdirektør, HR og service

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 80 95
  • +47 947 90 064

Susanne.Ostendorf@uib.no