Hjem
Det humanistiske fakultet

Ansatte ved Det humanistiske fakultet

Vibeke Soleng Askelands bilde

Vibeke Soleng Askeland

Førstekonsulent, HR og service

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 93 80

Vibeke.Askeland@uib.no

Bente Bolstads bilde

Bente Bolstad

Seniorkonsulent, Personalkonsulent

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 93 57

Bente.Bolstad@uib.no

Toril Ivarsøys bilde

Toril Ivarsøy

Seniorrådgiver, PERMISJON frem til 1. august 2022. Internasjonal koordinator

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 24 55
  • +47 911 33 915

Toril.Ivarsoy@uib.no

Ranveig Lotes bilde

Ranveig Lote

Seksjonssjef, Seksjon for studier og forskerutdanning

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 99 63
  • +47 916 27 168

Ranveig.Lote@uib.no

Susanne Ostendorfs bilde

Susanne Ostendorf

Underdirektør

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 80 95
  • +47 947 90 064

Susanne.Ostendorf@uib.no

Helge Restads bilde

Helge Restad

Rådgiver, Koordinator for lektorutdanningen

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 99 71
  • +47 928 90 330

Helge.Restad@uib.no

Arve Sennesviks bilde

Arve Sennesvik

Seksjonssjef, personal

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 47 16
  • +47 988 77 426

Arve.Sennesvik@uib.no

Asbjørn Sæthers bilde

Asbjørn Sæther

Seniorkonsulent

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 93 71
  • +47 930 40 565

Asbjorn.Sether@uib.no