Hjem
Click

Universitetsbiblioteket

Ansatte ved Universitetsbiblioteket

Bjørn Abusdals bilde

Bjørn Abusdal

Førstekonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 11

Bjorn.Abusdal@uib.no

Kjersti Aksnes-Hoplands bilde

Kjersti Aksnes-Hopland

Universitetsbibliotekar, Fagkontakt for Psykologstudiet & Bachelor i generell psykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 21

Kjersti.Aksnes-Hopland@uib.no

Hemed Ali Al Ruwehys bilde

Hemed Ali Al Ruwehy

Seniorkonsulent, Systemutvikler. Seksjon for digitale systemer og tjenester

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 45 84

Hemed.Ruwehy@uib.no

Erik Arnesens bilde

Erik Arnesen

Seniorkonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 45 85

Erik.Arnesen@uib.no

Ole Dag Arntzens bilde

Ole Dag Arntzen

Konsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 89 75

Ole.D.Arntzen@uib.no

Anne Askelands bilde

Anne Askeland

Sekretær

Universitetsbiblioteket

Anne.Askeland@uib.no

Bjørn Arvid Bagges bilde

Bjørn Arvid Bagge

Universitetsbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 72

Bjorn.Bagge@uib.no

Pål Hermod Bakkas bilde

Pål Hermod Bakka

Førstebibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 28 00

Pal.Bakka@uib.no

Torhild Nilsen Bakkas bilde

Torhild Nilsen Bakka

Konsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 22 52

Torhild.Bakka@uib.no

Anne Belsviks bilde

Anne Belsvik

Hovedbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 86 13

Anne.Belsvik@uib.no

Ragnhild Bjellands bilde

Ragnhild Bjelland

Seniorkonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 31

Ragnhild.Bjelland@uib.no

Britt-Inger Bjørsviks bilde

Britt-Inger Bjørsvik

Hovedbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 95 27

Britt-Inger.Bjorsvik@uib.no

Randi Bolstads bilde

Randi Bolstad

Spesialbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 68 92

Randi.Bolstad@uib.no

Tore Brekkes bilde

Tore Brekke

Førstekonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 68 97

Tore.Brekke@uib.no

Emilie Lillehagen Brendens bilde

Emilie Lillehagen Brenden

Sekretær

Universitetsbiblioteket

Emilie.Brenden@uib.no

Lars H. L. Brentes bilde

Lars H. L. Brente

Sekretær

Universitetsbiblioteket

Lars.Brente@uib.no

Kristin Børresens bilde

Kristin Børresen

Spesialbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 86 14
  • +47 920 89 893

Kristin.Borresen@uib.no

Kathrine Cohens bilde

Kathrine Cohen

Universitetsbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 86 15

Kathrine.Cohen@uib.no

Pål Magne Dahlquists bilde

Pål Magne Dahlquist

Bibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 30
  • +47 404 89 009

Pal.Dahlquist@uib.no

Kåre Egenbergs bilde

Kåre Egenberg

Sekretær

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 21 95

Kare.Egenberg@uib.no

Irene Eikefjords bilde

Irene Eikefjord

Spesialbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 45

Irene.Eikefjord@uib.no

Elen Elvebakks bilde

Elen Elvebakk

Universitetsbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 45 43

Elen.Elvebakk@uib.no

Svein-Ingvar Elviks bilde

Svein-Ingvar Elvik

Sekretær

Universitetsbiblioteket

  • +47 924 62 811

Svein-Ingvar.Elvik@uib.no

Torill Elise Endresens bilde

Torill Elise Endresen

Konsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 15

Torill.Endresen@uib.no

Lillan Christine Engelsens bilde

Lillan Christine Engelsen

Sekretær

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 48 12

Lillan.Engelsen@uib.no

Ketil Falcks bilde

Ketil Falck

Spesialbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 06
  • +47 407 62 179

Ketil.Falck@uib.no

Marthe Tolnes Fjellestads bilde

Marthe Tolnes Fjellestad

Universitetsbibliotekar, Fotohistoriker og kurator på Billedsamlingen

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 13

Marthe.Fjellestad@uib.no

Hege Folkestads bilde

Hege Folkestad

Førstebibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 48 03
  • +47 994 62 686

Hege.Folkestad@uib.no

Kirstine Folmanns bilde

Kirstine Folmann

Universitetsbibliotekar, Fagansvarlig for musikkvitenskap, musikkterapi og musikk utøvende

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 69 65
  • +47 55 58 69 65

Kirstine.Folmann@uib.no

Jan Olav Gatlands bilde

Jan Olav Gatland

Førstebibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 482 71 351

Jan.Gatland@uib.no

Hannah Gillow-Klosters bilde

Hannah Gillow-Kloster

Seniorkonsulent, Skeivt Arkiv

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 48 13
  • +47 928 28 377

Hannah.Kloster@uib.no

Aud Gjersdals bilde

Aud Gjersdal

Seniorkonsulent, Fagreferent i Digital kultur og Bibliotek- og informasjonsvitenskap

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 37

Aud.Gjersdal@uib.no

Øyvind Liland Gjesdals bilde

Øyvind Liland Gjesdal

Seniorkonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 42

Oyvind.Gjesdal@uib.no

Anders Gluppes bilde

Anders Gluppe

Sekretær

Universitetsbiblioteket

  • +47 450 65 611

Anders.Gluppe@uib.no

Michael Grotes bilde

Michael Grote

Førstebibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 26 31

Michael.Grote@uib.no

Inga Lena Grønlunds bilde

Inga Lena Grønlund

Førstebibliotekar, dr. oecon. Fagreferent for samfunnsøkonomi og økonomisk geografi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 45 42

Inga.Gronlund@uib.no

Oddrun Grønviks bilde

Oddrun Grønvik

Førstebibliotekar

Universitetsbiblioteket

Oddrun.Gronvik@uib.no

Sigrid Lindseth Haugereids bilde

Sigrid Lindseth Haugereid

Sekretær

Universitetsbiblioteket

Sigrid.Haugereid@uib.no

Morten Heiselbergs bilde

Morten Heiselberg

Seniorkonsulent, Fotograf

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 43
  • +47 991 65 248

Morten.Heiselberg@uib.no

Grace Helles bilde

Grace Helle

Konsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 48 01

Grace.Helle@uib.no

Marit Østhus Henangers bilde

Marit Østhus Henanger

Universitetsbibliotekar, Fagreferent for helsefremmende arbeid, Global Development Theory and Practice, arbeids- og organisasjonspsykologi. Permisjon fra 22.09.16-30.08.17.

Universitetsbiblioteket

  • +47 971 81 896

Marit.Henanger@uib.no

Jo Hjelles bilde

Jo Hjelle

Førstekonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 89 73

Jo.Hjelle@uib.no

Michael Høghs bilde

Michael Høgh

FULLMEKTIG

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 68 96

Michael.Hoegh@uib.no

Jean Christoph Iglands bilde

Jean Christoph Igland

EKSTERN

Universitetsbiblioteket

Jean.Igland@uib.no

Helle Berthelsen Indrebøs bilde

Helle Berthelsen Indrebø

Konsulent

Universitetsbiblioteket

Helle.Indrebo@uib.no

Kirsti Lothe Jacobsens bilde

Kirsti Lothe Jacobsen

Førstebibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 95 26

Kirsti.Jacobsen@uib.no

Katja Jakobs bilde

Katja Jakob

Førstebibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 83 57

Katja.Jakob@uib.no

Unni Janbus bilde

Unni Janbu

Spesialbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 49

Unni.Janbu@uib.no

Karin Kjettorp Johansens bilde

Karin Kjettorp Johansen

Konsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 22

Karin.Johansen@uib.no

Runar Jordåens bilde

Runar Jordåen

Førstebibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 25
  • +47 900 68 573

Runar.Jordaen@uib.no

Bjørghild Kjelsviks bilde

Bjørghild Kjelsvik

Førstebibliotekar

Universitetsbiblioteket

Bjorghild.Kjelsvik@uib.no

Amalie Krog Klettes bilde

Amalie Krog Klette

Sekretær

Universitetsbiblioteket

  • +47 406 32 078

Amalie.Klette@student.uib.no

Olaf Knarviks bilde

Olaf Knarvik

Seniorkonsulent, Billedsamlingen

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 20
  • +47 404 53 960

Olaf.Knarvik@uib.no

Svitlana Kolesnyks bilde

Svitlana Kolesnyk

Seniorkonsulent, økonomi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 02

Svitlana.Kolesnyk@uib.no

Silje Krogsæters bilde

Silje Krogsæter

Førstekonsulent, Fagreferent for helsefremmende arbeid, Global Development Theory and Practice, og arbeids- og organisasjonspsykologi. Vikar for Marit Østhus Henanger.

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 86 18

Silje.Krogseter@uib.no

Marit Kulleruds bilde

Marit Kullerud

Hovedbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 83 73

Marit.Kullerud@uib.no

Sigrid Kvarekvåls bilde

Sigrid Kvarekvål

Hovedbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 44
  • +47 412 28 566

Sigrid.Kvarekval@uib.no

Rune Kyrkjebøs bilde

Rune Kyrkjebø

Førstebibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 15

Rune.Kyrkjebo@uib.no

Ane Landøys bilde

Ane Landøy

Universitetsbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 23
  • +47 416 77 225

Ane.Landoy@uib.no

Tarje Sælen Laviks bilde

Tarje Sælen Lavik

Spesialbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 38
  • +47 402 15 710

Tarje.Lavik@uib.no

Regina Küfner Leins bilde

Regina Küfner Lein

Universitetsbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 68 93

Regina.Lein@uib.no

Ivan J. Lieds bilde

Ivan J. Lied

Universitetsbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 48

Ivan.Lied@uib.no

Pernille Riise Lothes bilde

Pernille Riise Lothe

Universitetsbibliotekar, Fagreferent i informasjons- og medievitenskap

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 45 86

Pernille.Lothe@uib.no

Bjørg Lunds bilde

Bjørg Lund

Spesialbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 89 70

Bjorg.Lund@uib.no

Sigfrid Lundbergs bilde

Sigfrid Lundberg

Ekstern

Universitetsbiblioteket

  • +47 476 27 489

Sigfrid.Lundberg@uib.no

Susanne Mikkis bilde

Susanne Mikki

Førstebibliotekar, Dr. scient i oseanografi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 08

Susanne.Mikki@uib.no

Simon Mitternachts bilde

Simon Mitternacht

Førstebibliotekar, Fagansvarlig matematikk og informatikk

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 48 22

Simon.Mitternacht@uib.no

Christine Tarlebø Mjøss bilde

Christine Tarlebø Mjøs

Spesialbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 63 41

Christine.Mjos@uib.no

Marit Mjaavattens bilde

Marit Mjaavatten

Konsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 34

Marit.Mjaavatten@uib.no

Nils-Erik Moe-Nilssens bilde

Nils-Erik Moe-Nilssen

Førstekonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 69 81

Nils-Erik.Moe-Nilssen@uib.no

Marie Morkens bilde

Marie Morken

Administrasjonssjef

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 10
  • +47 452 62 176

Marie.Morken@uib.no

Marion Mühlburgers bilde

Marion Mühlburger

Hovedbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 68 95
  • +47 988 83 992

Marion.Muhlburger@uib.no

Inger Line Mælands bilde

Inger Line Mæland

Seniorkonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 12

Inger.Meland@uib.no

Iselin Lanes Nords bilde

Iselin Lanes Nord

Sekretær

Universitetsbiblioteket

  • +47 970 99 435

Iselin.Nord@uib.no

Kari Normos bilde

Kari Normo

Spesialbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 19

Kari.Normo@uib.no

Monica Lohmann Olsens bilde

Monica Lohmann Olsen

Sekretær

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 21 95

Monica.Olsen@uib.no

Ekaterina Pasnaks bilde

Ekaterina Pasnak

Seniorkonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 48 16
  • +47 988 00 514

Ekaterina.Pasnak@uib.no

Ana Paulinos bilde

Ana Paulino

Universitetsbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 48 02

Ana.Paulino@uib.no

Marianne Paasches bilde

Marianne Paasche

Seniorkonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 45 46

Marianne.Paasche@uib.no

Maria Refsdals bilde

Maria Refsdal

Spesialbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 22 48
  • +47 414 62 775

Maria.Refsdal@uib.no

Jørn Wangensten Ruuds bilde

Jørn Wangensten Ruud

Universitetsbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 95 28

Jorn.Ruud@uib.no

Karin Cecilia Rydvings bilde

Karin Cecilia Rydving

Seksjonssjef, Digitale systemer og tjenester. Fung. avdelingleder spesialsamlingene

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 40
  • +47 482 99 721

Karin.Rydving@uib.no

Inga Elisabeth Ness Rødahls bilde

Inga Elisabeth Ness Rødahl

Sekretær

Universitetsbiblioteket

Inga.Rodahl@uib.no

Ingunn Rødlands bilde

Ingunn Rødland

Universitetsbibliotekar, Litteraturansvarlig for kjemi og molekylærbiologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 48 15

Ingunn.Rodland@uib.no

June Røys Hauges bilde

June Røys Hauge

Konsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 95 23
  • +47 991 58 644

June.Hauge@uib.no

Åshild Seims bilde

Åshild Seim

Bibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 47

Ashild.Seim@uib.no

Svein-Arne Selviks bilde

Svein-Arne Selvik

Seniorkonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 38
  • +47 906 35 760

Svein-Arne.Selvik@uib.no

Svenn Sivertssens bilde

Svenn Sivertssen

Universitetsbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 68 90
  • +47 993 73 367

Svenn.Sivertssen@uib.no

Else Agathe Skjøndals bilde

Else Agathe Skjøndal

Spesialbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 03
  • +47 55 58 84 69

Else.Skjondal@uib.no

Finn Solemdals bilde

Finn Solemdal

Bibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 95 24

Finn.Solemdal@uib.no

Ellen Solviks bilde

Ellen Solvik

Universitetsbibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 27

Ellen.Solvik@uib.no

Pål Steiners bilde

Pål Steiner

Universitetsbibliotekar, fagbibliotekar for arkeologi, religionsvitenskap og kulturvitenskap

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 04
  • +47 450 85 351

Pal.Steiner@uib.no

Kirsten Fausa Storviks bilde

Kirsten Fausa Storvik

Bibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 28 07
  • +47 958 64 726

Kirsten.Storvik@uib.no

Larissa Subbeys bilde

Larissa Subbey

Sekretær

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 48 10

Larissa.Subbey@uib.no

Sider