Hjem
Institutt for biovitenskap (BIO)

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for biovitenskap (BIO)

Hans  Kleivdals bilde

Hans Kleivdal

Førsteamanuensis, Prosjektleder Nasjonal Algepilot Mongstad

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 47 37
  • +47 986 40 351

Hans.Kleivdal@uib.no

Tom Olav Klepakers bilde

Tom Olav Klepaker

Førsteamanuensis

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 46 15
  • +47 905 25 828

Tom.Klepaker@uib.no

Petter Larssons bilde

Petter Larsson

Professor emeritus

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 22 40
  • +47 951 39 226

Petter.Larsson@uib.no

Are Nylunds bilde

Are Nylund

Professor

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 44 44
  • +47 476 87 763

Are.Nylund@uib.no

Leif Nøttestads bilde

Leif Nøttestad

Professor, fiskeribiologi, økologi og bestands-/økosystembasert forskning

Institutt for biovitenskap (BIO)

Leif.Nottestad@uib.no

Andreas L Steigens bilde

Andreas L Steigen

Førsteamanuensis

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 42 42
  • +47 957 70 069

Andreas.Steigen@uib.no

Jessica Tengvalls bilde

Jessica Tengvall

STIPENDIAT, Working on stock assessment and natural mortality

Institutt for biovitenskap (BIO)

Jessica.Tengvall@uib.no

Sider