Hjem
Universitetsbiblioteket

Ansatte ved Universitetsbiblioteket

Terje Svardals bilde

Terje Svardal

Univ.bibliotekar, leksikograf

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 89 74

Terje.Svardal@uib.no

Rolf Magnus Svellingens bilde

Rolf Magnus Svellingen

Førstekonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 32 45
  • +47 986 42 722

Rolf.Svellingen@uib.no

Trond Hilmar Søbstads bilde

Trond Hilmar Søbstad

Spesialbibliotekar, Bibliotek for kunst og design: Fagansvarlig for Kunstakademiet – Institutt for samtidskunst, KMD

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 73 37

Trond.Sobstad@uib.no

Astrid Sømhovds bilde

Astrid Sømhovd

Hovedbibliotekar, Faglig leder for bibliotektjenester - bibliotek for humaniora

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 44

Astrid.Somhovd@uib.no

Ola Søndenås bilde

Ola Søndenå

Seniorkonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 08
  • +47 980 68 588

Ola.Sondena@uib.no

Carina  Thorness bilde

Carina Thornes

Spesialbibliotekar, Seksjon for tilvekst og system

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 34

Carina.Thornes@uib.no

Erik Hauke Tønnesens bilde

Erik Hauke Tønnesen

Univ.bibliotekar, fagreferent for Sosialantropologi og Geografi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 28

Erik.Tonnesen@uib.no

Pedro Antonio Vasquez Torress bilde

Pedro Antonio Vasquez Torres

Avdelingsingeniør

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 12
  • +47 993 47 501

Pedro.Vasquez@uib.no

Synnøve Marie Viks bilde

Synnøve Marie Vik

Førstebibliotekar, Faglig leder for Billedsamlingen

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 11
  • +47 971 44 741

Synnove.Vik@uib.no

Rui Wangs bilde

Rui Wang

Overingeniør, Systemutvikler – faggruppe for digital utvikling

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 19

Rui.Wang@uib.no

Hilde Wedvichs bilde

Hilde Wedvich

Seniorkonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 86 17
  • +47 900 85 366

Hilde.Wedvich@uib.no

Bjørn Andre Widveys bilde

Bjørn Andre Widvey

Seniorkonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 63 43
  • +47 970 76 258

Bjorn.Widvey@uib.no

Emma Josefin Ölander Aadlands bilde

Emma Josefin Ölander Aadland

Univ.bibliotekar, fagreferent i nordisk og lingvistikk samt koordinator for Digital lab

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 33 56

Emma.Aadland@uib.no

Sider