Hjem
Universitetsmuseet i Bergen

Ansatte ved Universitetsmuseet i Bergen

Ylva Maria Solum Aksness bilde

Ylva Maria Solum Aksnes

Konsulent, Kunnskapsvert ved Universitetsmuseet, Naturhistorisk museum

Universitetsmuseet i Bergen

ylva.aksnes@uib.no

Marit Kjeksrud Amundsens bilde

Marit Kjeksrud Amundsen

Rådgiver, Faggruppeleder, Koordinering og kommunikasjon

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 47
  • +47 958 98 506

Marit.Amundsen@uib.no

Knut Olav Aslaksens bilde

Knut Olav Aslaksen

Seniorrådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 33 11
  • +47 995 21 562

Knut.Aslaksen@uib.no

Bjørn T. Bøes bilde

Bjørn T. Bøe

Seniorkonsulent, museumspedagog ved

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 412 49 606
  • +4741249606

bjorn.t.boe@uib.no

Alexandra Böhmes bilde

Alexandra Böhme

Overingeniør, malerikonservator - Avdeling for samlingsforvaltning og konservering

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 46 80

Alexandra.Bohme@uib.no

Berit Gehrkes bilde

Berit Gehrke

Seksjonssjef

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 72 55
  • +47 466 27 194

berit.gehrke@uib.no

Aisha Marie Heims bilde

Aisha Marie Heim

Seniorkonsulent, Verts- og butikkansvarlig ved Avdeling for forskningskommunikasjon

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 922 56 901

aisha.heim@uib.no

Adnan Icagics bilde

Adnan Icagic

Overingeniør, Fotoavdeling / kulturhistorisk fotoarkiv, Avdeling for samlingsforvaltning

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 04

Adnan.Icagic@uib.no

Marianne Lid Iversens bilde

Marianne Lid Iversen

Rådgiver, kurator, avdeling for forskningskommunikasjon og formidling

Universitetsmuseet i Bergen

marianne.iversen@uib.no

Siri Skretting Jansens bilde

Siri Skretting Jansen

Seniorrådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 20 81
  • +47 414 79 215

Siri.Jansen@uib.no

Jon Anders Kongsruds bilde

Jon Anders Kongsrud

Senioringeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 22 23
  • +47 411 23 948

Jon.Kongsrud@uib.no

Justin E A Kroesens bilde

Justin E A Kroesen

Professor, Material Culture of Christianity

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 27

Justin.Kroesen@uib.no

Terje Lislevands bilde

Terje Lislevand

Førsteamanuensis

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 07
  • (+47) 926 15 724

Terje.Lislevand@uib.no

Marie-Louise Lorentzens bilde

Marie-Louise Lorentzen

Senioringeniør, Sikringsansvarlig for samlinger. Malerikonservator.

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 61 76
  • +47 902 00 098
  • +4790200098

Marie-Louise.Lorentzen@uib.no

Sider