Hjem
Universitetsmuseet i Bergen

Ansatte ved Universitetsmuseet i Bergen

Ylva Maria Solum Aksness bilde

Ylva Maria Solum Aksnes

Konsulent, Kunnskapsvert ved Universitetsmuseet, Naturhistorisk museum

Universitetsmuseet i Bergen

Ylva.Aksnes@student.uib.no

Marit Kjeksrud Amundsens bilde

Marit Kjeksrud Amundsen

Rådgiver, Faggruppeleder, Koordinering og kommunikasjon

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 47
  • +47 958 98 506

Marit.Amundsen@uib.no

Knut Olav Aslaksens bilde

Knut Olav Aslaksen

Seniorrådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 33 11
  • +47 995 21 562

Knut.Aslaksen@uib.no

Britt Marie Bøes bilde

Britt Marie Bøe

Førstebetjent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 40
  • +47 476 70 932

Britt.Boe@uib.no

Kristin Ersdal Edlands bilde

Kristin Ersdal Edland

Konsulent, Kunnskapsvert ved Universitetsmuseet, Naturhistorisk museum

Universitetsmuseet i Bergen

kristin.ersdal@uib.no

Vita Gavares bilde

Vita Gavare

Seniorkonsulent, Økonom/prosjektøkonom

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 05

Vita.Gavare@uib.no

Berit Gehrkes bilde

Berit Gehrke

Seksjonssjef

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 72 55
  • +47 466 27 194

berit.gehrke@uib.no

Aisha Marie Heims bilde

Aisha Marie Heim

Seniorkonsulent, Verts- og butikkansvarlig ved Avdeling for forskningskommunikasjon

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 922 56 901

Aisha.Heim@uib.no

Adnan Icagics bilde

Adnan Icagic

Overingeniør, Fotoavdeling / kulturhistorisk fotoarkiv, Avdeling for samlingsforvaltning

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 04

Adnan.Icagic@uib.no

Siri Skretting Jansens bilde

Siri Skretting Jansen

Seniorrådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 20 81
  • +47 414 79 215

Siri.Jansen@uib.no

Jon Anders Kongsruds bilde

Jon Anders Kongsrud

Senioringeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 22 23
  • +47 411 23 948

Jon.Kongsrud@uib.no

Justin E A Kroesens bilde

Justin E A Kroesen

Professor, Material Culture of Christianity

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 27

Justin.Kroesen@uib.no

Sider