Hjem
Universitetsmuseet i Bergen

Ansatte ved Universitetsmuseet i Bergen

Liv Jorun Omas bilde

Liv Jorun Oma

Rådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 93 29
  • +47 948 89 115

Liv.Oma@uib.no

Helene Pettersens bilde

Helene Pettersen

Førstekonsulent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 35 96
  • +47 415 55 676

Helene.Pettersen@uib.no

Terhi Pousis bilde

Terhi Pousi

Forskningstekniker

Universitetshagene

  • +47 416 49 302

Terhi.Pousi@uib.no

Knut Mikjel Rios bilde

Knut Mikjel Rio

Professor, Antropologi

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 12

Knut.Rio@uib.no

Steffen Roths bilde

Steffen Roth

Overingeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 11
  • +47 975 51 389

Steffen.Roth@uib.no

Reidun Samuelsens bilde

Reidun Samuelsen

Seniorforskningstekniker

Universitetshagene

  • +47 55 58 72 66
  • +47 478 66 001

Reidun.Samuelsen@uib.no

Helene Tobiassen Solheims bilde

Helene Tobiassen Solheim

Konsulent, Kunnskapsvert ved Universitetsmuseet, Naturhistorisk

Universitetsmuseet i Bergen

Helene.Solheim@uib.no

Monica Strømmes bilde

Monica Strømme

Fagarbeider m/fagbrev

Universitetshagene

  • +47 406 35 789

Monica.Stromme@uib.no

Henrik von Achens bilde
Tor Arne Waraass bilde

Tor Arne Waraas

Seniorkonsulent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 16
  • +47 476 37 494

Tor.Waraas@uib.no

Hanne  Årskogs bilde

Hanne Årskog

Seniorkonsulent, Prosjektleder/saksbehandler arkeologiske undersøkelser

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 26 65
  • +47 993 65 977

Hanne.Arskog@uib.no

Sider