Hjem
Universitetsmuseet i Bergen

Ansatte ved Universitetsmuseet i Bergen

Bjørn Moes bilde

Bjørn Moe

Seniorkonsulent, Informasjonsleder

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 72 62

Bjorn.Moe@uib.no

Marie Moe Myklebusts bilde

Marie Moe Myklebust

Konsulent, Kunnskapsvert ved Universitetsmuseet - Naturhistorisk

Universitetsmuseet i Bergen

Marie.Myklebust@uib.no

Liv Jorun Omas bilde

Liv Jorun Oma

Rådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 93 29
  • +47 948 89 115

Liv.Oma@uib.no

Helene Pettersens bilde

Helene Pettersen

Førstekonsulent, Booking- og arrangementskoordinator

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 35 96
  • +47 415 55 676

Helene.Pettersen@uib.no

Knut Mikjel Rios bilde

Knut Mikjel Rio

Professor, Antropologi

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 12

Knut.Rio@uib.no

Steffen Roths bilde

Steffen Roth

Overingeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 11
  • +47 975 51 389

Steffen.Roth@uib.no

Reidun Samuelsens bilde

Reidun Samuelsen

Senior forskn.tekn

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 72 66
  • +47 478 66 001

Reidun.Samuelsen@uib.no

Helene Tobiassen Solheims bilde

Helene Tobiassen Solheim

Konsulent, Kunnskapsvert ved Universitetsmuseet, Naturhistorisk

Universitetsmuseet i Bergen

Helene.Solheim@uib.no

Odette Tetlies bilde

Odette Tetlie

Rådgiver, Pedagogisk leder ved Universitetsmuseet, avdeling for forskningskommunikasjon

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 98683251

Odette.Tetlie@uib.no

Janine Wardiuss bilde

Janine Wardius

Overingeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 469 47 629
  • +47 469 47 629

Janine.Wardius@uib.no

Tor Arne Waraass bilde

Tor Arne Waraas

Rådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 16
  • +47 476 37 494

Tor.Waraas@uib.no

Andreas Wefrings bilde

Andreas Wefring

Rådgiver, Økonom/prosjektøkonom

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 87 17
  • +47 944 37 078

Andreas.Wefring@uib.no

Kari Klæboe Årrestads bilde

Kari Klæboe Årrestad

Seniorrådgiver, digital formidling og forskningskommunikasjon, museologi.

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 89 90
  • +47 975 57 100

Kari.Aarrestad@uib.no

Hanne  Årskogs bilde

Hanne Årskog

Rådgiver, Prosjektleder/saksbehandler arkeologiske undersøkelser

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 26 65
  • +47 993 65 977

Hanne.Arskog@uib.no

Sider