Hjem
Universitetsmuseet i Bergen

Ansatte ved Universitetsmuseet i Bergen

Helene Pettersens bilde

Helene Pettersen

Førstekonsulent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 35 96
  • +47 415 55 676

Helene.Pettersen@uib.no

Ari Olavi Puolakoskis bilde

Ari Olavi Puolakoski

Avdelingsingeniør, Taxidermist

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 99 19

Ari.Puolakoski@uib.no

Steffen Roths bilde

Steffen Roth

Overingeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 11
  • +47 975 51 389

Steffen.Roth@uib.no

Reidun Samuelsens bilde

Reidun Samuelsen

Seniorforskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 66
  • +47 478 66 001

Reidun.Samuelsen@uib.no

Christine Tøssebros bilde

Christine Tøssebro

Driftsleder, Arkeolog

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 20 61
  • +47 938 76 902

Christine.Tossebro@uib.no

Henrik von Achens bilde
Tor Arne Waraass bilde

Tor Arne Waraas

Seniorkonsulent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 16
  • +47 476 37 494

Tor.Waraas@uib.no

Sølve Westlis bilde

Sølve Westli

Overingeniør, Utstillingsdesigner ved de naturhistoriske samlingene.

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 932 56 531

Solve.Westli@uib.no

Dag Olav Øvstedals bilde

Dag Olav Øvstedal

Professor emeritus

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 81 40
  • +47 55 58 72 55

Dag.Ovstedal@uib.no

Hanne  Årskogs bilde

Hanne Årskog

Seniorkonsulent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 26 65
  • +47 993 65 977

Hanne.Arskog@uib.no

Sider