Hjem
Institutt for biovitenskap (BIO)

Ansatte ved Institutt for biovitenskap (BIO)

Hilary Helen Birkss bilde

Hilary Helen Birks

Professor emerita, Professor Emerita in Quaternary Palaeoecology and Palaeoclimate Research at the Department of Biology and at the Bjerknes Centre of Climate Research. Visiting Professor Emerita at the Environmental Change Research Centre, University College London.

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 33 25

Hilary.Birks@uib.no

John Birkss bilde

John Birks

Professor emeritus, Professor Emeritus in Quantitative Palaeoecology and Ecology

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 33 50

John.Birks@uib.no

Sverre Jarle Borchs bilde

Sverre Jarle Borch

Førstekonsulent

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 45 00
  • +47 995 84 385

Sverre.Borch@uib.no

Arild Breistøls bilde

Arild Breistøl

Overingeniør, Palaeo Lab Technician

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 87 24
  • +47 930 31 521

Arild.Breistol@uib.no

Håkon Dahles bilde

Håkon Dahle

Førsteamanuensis, Group Leader at Computatonal Biological Unit; WP leader at K.G. Jebsen Centre for Deep Sea Research

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 38 61
  • +47 911 12 246

Hakon.Dahle@uib.no

Elsa Denkers bilde

Elsa Denker

Senioringeniør, Marin utviklingsbiologi gruppe

Institutt for biovitenskap (BIO)

Elsa.Denker@uib.no

Diep Mach Ellertsens bilde
Nina Karin Ellingsens bilde
Vivian Astrup Feldes bilde

Vivian Astrup Felde

Forsker, on the HOPE project

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 81 27
  • +47 473 09 417

Vivian.Felde@uib.no

Oddfrid T. Kårstad Førlands bilde

Oddfrid T. Kårstad Førland

Rådgiver, Koordinator for Senter for framifrå utdanning i biologi - bioCEED

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 22 24
  • +47 480 01 853

Oddfrid.Forland@uib.no

Jarl Giskes bilde

Jarl Giske

Professor

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 22 10
  • +47 992 05 975

Jarl.Giske@uib.no

Sider