Hjem

Institutt for biovitenskap (BIO)

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for biovitenskap (BIO)

Blas Benitos bilde

Blas Benito

Postdoktor, Post-doctoral fellow on IGNEX project

Institutt for biovitenskap (BIO)

Blas.Benito@uib.no

Hilary Helen Birkss bilde

Hilary Helen Birks

Professor emerita, Professor Emerita in Quaternary Palaeoecology and Palaeoclimate Research at the Department of Biology and at the Bjerknes Centre of Climate Research. Visiting Professor Emerita at the Environmental Change Research Centre, University College London.

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 33 25

Hilary.Birks@uib.no

John Birkss bilde

John Birks

Professor emeritus, Professor Emeritus in Quantitative Palaeoecology and Ecology

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 33 50

John.Birks@uib.no

Vivian Astrup Feldes bilde

Vivian Astrup Felde

Forsker, Post-doctoral fellow on the IGNEX-eco project

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 81 27
  • +47 473 09 417

Vivian.Felde@uib.no

Jarl Giskes bilde

Jarl Giske

Professor, Marin dekan

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 22 10
  • +47 992 05 975

Jarl.Giske@uib.no

Siri Vatsø Haugums bilde

Siri Vatsø Haugum

Stipendiat, plantesamfunnsøkologi

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 417 43 182

Siri.Haugum@uib.no

Mikko Heinos bilde

Sider