Hjem
Institutt for biovitenskap (BIO)

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for biovitenskap (BIO)

Håkon Dahles bilde

Håkon Dahle

Førsteamanuensis, Group Leader at Computatonal Biological Unit; WP leader at K.G. Jebsen Centre for Deep Sea Research

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 38 61
  • +47 911 12 246

Hakon.Dahle@uib.no

Vivian Astrup Feldes bilde

Vivian Astrup Felde

Forsker, on the HOPE project

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 81 27
  • +47 473 09 417

Vivian.Felde@uib.no

Øyvind Fiksens bilde

Øyvind Fiksen

Professor, ETP, Marin dekan

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 46 24
  • +47 984 22 945

Oyvind.Fiksen@uib.no

Jarl Giskes bilde

Jarl Giske

Professor

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 22 10
  • +47 992 05 975

Jarl.Giske@uib.no

Ragnhild Gyas bilde

Ragnhild Gya

Stipendiat, on the INCLINE project

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 416 20 562

Ragnhild.Gya@uib.no

Gyri Teien Hauglands bilde

Gyri Teien Haugland

Førsteamanuensis

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 44 45
  • +47 481 11 428

Gyri.Haugland@uib.no

Siri Vatsø Haugums bilde

Siri Vatsø Haugum

Forsker, plantesamfunnsøkologi

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 417 43 182

Siri.Haugum@uib.no

Tom Olav Klepakers bilde

Tom Olav Klepaker

Førsteamanuensis

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 46 15
  • +47 905 25 828

Tom.Klepaker@uib.no

Sider