Hjem

Universitetsmuseet i Bergen

Administrativt og teknisk ansatte ved Universitetsmuseet i Bergen

Knut Olav Aslaksens bilde

Knut Olav Aslaksen

Seniorrådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 33 11
  • +47 995 21 562

Knut.Aslaksen@uib.no

Ole Herman Fedjes bilde

Ole Herman Fedje

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 67
  • +47 416 49 301

Ole.Fedje@uib.no

Eli Kristine Økland Hauskens bilde

Eli Kristine Økland Hausken

Seniorrådgiver, Undervisningsleder og phd-kandidat ved Universitetsmuseet i Bergen.

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 93 63

Eli.Hausken@uib.no

Beate Helles bilde

Beate Helle

Ledende forskningstekniker

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 33 37

Beate.Helle@uib.no

Ingeborg Helviks bilde

Ingeborg Helvik

Avdelingsingeniør, Pollenanalyse og makrofossilanalyse frå arkeologiske utgravingar.

Universitetsmuseet i Bergen

Ingeborg.Helvik@uib.no

Margareth Hosøys bilde

Margareth Hosøy

Seniorkonsulent, Museumspedagog

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 83 84
  • +47 906 20 138

Margareth.Hosoy@uib.no

Siri Skretting Jansens bilde

Siri Skretting Jansen

Seniorrådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 20 81
  • +47 414 79 215

Siri.Jansen@uib.no

Louise Maria Lindbloms bilde
Marie-Louise Lorentzens bilde

Marie-Louise Lorentzen

Senioringeniør, Driftsleder bygg, areal og sikkerhet, Universietsmuseet. Malerikonservator.

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 61 76
  • +47 902 00 098

Marie-Louise.Lorentzen@uib.no

Bjørn Moes bilde

Bjørn Moe

Seniorkonsulent, Informasjonsleder

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 62

Bjorn.Moe@uib.no

Bodil Omas bilde

Bodil Oma

Driftsleder

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 68
  • +47 416 41 197

Bodil.Oma@uib.no

Liv Jorun Omas bilde

Liv Jorun Oma

Rådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 93 29
  • +47 948 89 115

Liv.Oma@uib.no

Terhi Pousis bilde

Terhi Pousi

Forskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 56
  • +47 416 49 302

Terhi.Pousi@uib.no

Ari Olavi Puolakoskis bilde

Ari Olavi Puolakoski

Avdelingsingeniør, Taxidermist

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 99 19

Ari.Puolakoski@uib.no

Steffen Roths bilde

Steffen Roth

Overingeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 11
  • +47 975 51 389

Steffen.Roth@uib.no

Reidun Samuelsens bilde

Reidun Samuelsen

Seniorforskningstekniker

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 66
  • +47 478 66 001

Reidun.Samuelsen@uib.no

Monica Strømmes bilde

Monica Strømme

Fagarbeider m/fagbrev

Arboretet og Botanisk hage, Milde

  • +47 55 58 72 67
  • +47 406 35 789

Monica.Stromme@uib.no

Tor Arne Waraass bilde

Tor Arne Waraas

Seniorkonsulent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 16
  • +47 476 37 494

Tor.Waraas@uib.no

Sølve Westlis bilde

Sølve Westli

Arkitekt, Utstillingsdesigner ved de naturhistoriske samlingene.

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 932 56 531

Solve.Westli@uib.no

Hanne  Årskogs bilde

Hanne Årskog

Seniorkonsulent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 26 65
  • +47 993 65 977

Hanne.Arskog@uib.no