Hjem
Universitetsmuseet i Bergen

Administrativt og teknisk ansatte ved Universitetsmuseet i Bergen

Marit Kjeksrud Amundsens bilde

Marit Kjeksrud Amundsen

Rådgiver, Faggruppeleder, Koordinering og kommunikasjon

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 47
  • +47 958 98 506

Marit.Amundsen@uib.no

Knut Olav Aslaksens bilde

Knut Olav Aslaksen

Seniorrådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 33 11
  • +47 995 21 562

Knut.Aslaksen@uib.no

Kristin Ersdal Edlands bilde

Kristin Ersdal Edland

Konsulent, Kunnskapsvert ved Universitetsmuseet, Naturhistorisk museum

Universitetsmuseet i Bergen

Kristin.Ersdal@uib.no

Vita Gavares bilde

Vita Gavare

Seniorkonsulent, Økonom/prosjektøkonom

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 05

Vita.Gavare@uib.no

Eli Kristine Økland Hauskens bilde

Eli Kristine Økland Hausken

Avdelingsleder, Arenaleder og phd-kandidat ved Universitetsmuseet i Bergen.

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 93 63
  • +47 481 33 749

Eli.Hausken@uib.no

Aisha Marie Heims bilde

Aisha Marie Heim

Seniorkonsulent, Verts- og butikkansvarlig ved Arena for forskningskommunikasjon

Universitetsmuseet i Bergen

Aisha.Heim@uib.no

Margareth Hosøys bilde

Margareth Hosøy

Rådgiver, Museumspedagog

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 83 84
  • +47 906 20 138

Margareth.Hosoy@uib.no

Adnan Icagics bilde

Adnan Icagic

Avdelingsingeniør, Fotoavdeling / Fotoarkivet

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 04
  • +47 472 40 546

Adnan.Icagic@uib.no

Siri Skretting Jansens bilde

Siri Skretting Jansen

Seniorrådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 20 81
  • +47 414 79 215

Siri.Jansen@uib.no

Jon Anders Kongsruds bilde

Jon Anders Kongsrud

Senioringeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 22 23
  • +47 411 23 948

Jon.Kongsrud@uib.no

Louise Lindbloms bilde

Louise Lindblom

Senioringeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 33 42
  • +47 926 61 658

Louise.Lindblom@uib.no

Ingrid Marie-Louise Lorentzens bilde

Ingrid Marie-Louise Lorentzen

Senioringeniør, Driftsleder bygg, areal og sikkerhet, Universietsmuseet. Malerikonservator.

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 61 76
  • +47 902 00 098

Marie-Louise.Lorentzen@uib.no

Johnny Magnussens bilde

Johnny Magnussen

Avdelingsingeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 82 83
  • +47 951 66 684

Johnny.Magnussen@uib.no

Bjørn Moes bilde

Bjørn Moe

Seniorkonsulent, Informasjonsleder

Universitetshagene

  • +47 55 58 72 62

Bjorn.Moe@uib.no

Reidun Mykings bilde

Reidun Myking

Senior forskn.tekn

Universitetshagene

  • +47 55 58 72 52

Reidun.Myking@uib.no

Marie Moe Myklebusts bilde

Marie Moe Myklebust

Konsulent, Kunnskapsvert ved Universitetsmuseet - Naturhistorisk

Universitetsmuseet i Bergen

Marie.Myklebust@uib.no

Liv Jorun Omas bilde

Liv Jorun Oma

Rådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 93 29
  • +47 948 89 115

Liv.Oma@uib.no

Helene Pettersens bilde

Helene Pettersen

Førstekonsulent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 35 96
  • +47 415 55 676

Helene.Pettersen@uib.no

Terhi Pousis bilde

Terhi Pousi

Forskningstekniker

Universitetshagene

  • +47 416 49 302

Terhi.Pousi@uib.no

Steffen Roths bilde

Steffen Roth

Overingeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 11
  • +47 975 51 389

Steffen.Roth@uib.no

Reidun Samuelsens bilde

Reidun Samuelsen

Senior forskn.tekn

Universitetshagene

  • +47 55 58 72 66
  • +47 478 66 001

Reidun.Samuelsen@uib.no

Kristin Solheims bilde

Kristin Solheim

Universitetslektor

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 72 60
  • +47 958 09 563

Kristin.Solheim@uib.no

Helene Tobiassen Solheims bilde

Helene Tobiassen Solheim

Konsulent, Kunnskapsvert ved Universitetsmuseet, Naturhistorisk

Universitetsmuseet i Bergen

Helene.Solheim@uib.no

Henrik von Achens bilde
Tor Arne Waraass bilde

Tor Arne Waraas

Seniorkonsulent

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 16
  • +47 476 37 494

Tor.Waraas@uib.no

Sider