Hjem
Institutt for informatikk

Ledelse og administrativ stab

Instituttleder

Pinar Heggernes
+47 55 58 41 75
Pinar.Heggernes@uib.no

Stedfortreder for instituttleder
og Leder for CBU

Inge Jonassen
+47 55 58 47 13
Inge.Jonassen@uib.no

Leder for utdanning

Fredrik Manne
+47 55 58 41 90
Fredrik.Manne@uib.no

Administrasjonssjef

Linda Vagtskjold
+47 55 58 41 70
Linda.Vagtskjold@uib.no

Administrativ koordinator for CBU

Anna Kornienko
+47 55 58 41 73
Anna.Kornienko@uib.no

Administrasjonskonsulent
Front desk manager

Ingrid Kyllingmark
+47 55 58 42 00
Ingrid.Kyllingmark@uib.no

Førstekonsulent
Driftsøkonomi

Tor M. Bastiansen
+47 55 58 41 89
torb@uib.no

Forskningsrådgiver
Koordinator IKT-forskerskole

Stefanie Meyer
+47 55 58 86 93
Stefanie.Meyer@uib.no

Leder for studieseksjonen 
(permisjon 2020)
Ida Rosenlund 
+47 55 58 42 86
Ida.Rosenlund@uib.no

Leder for studieseksjonen (vikar 2020)
Studiekonsulent

Pål Magnus Gunnestad
+47 55 58 40 25
Pal.Gunnestad@uib.no

Studiekonsulent

Mo Yan Yuen
+47 55 58 41 82
Mo.Yan.Yuen@uib.no

Studiekonsulent (vikar 2020)

Øystein K. Bondevik
+47 55 58 65 93
oystein.bondevik@uib.no 

Studiekonsulent

Eirik Rekve Thorsheim
+47 55 58 41 74
eirik.thorsheim@uib.no

HR Konsulent

Lene Sørheim
+47 55 58 42 41
Lene.sorheim@uib.no

HMS/-Arbeidsmiljøkonsulent

Marta María Lopez
+47 55 58 41 64
Marta.Lopez@uib.no

Kommunikasjonskonsulent

Randi Eilertsen
+47 97 15 94 98
Randi.Eilertsen@uib.no

Overingenør IT-systemerStanislav Oltu
+47 55 58 43 91
Stanislav.Oltu@uib.no
Overingeniør IT-systemerOlaf Sarnow
+47 55 58 41 74
olaf.sarnow@uib.no