Hjem

Institutt for informatikk

Ledelse og administrativ stab

 

Instituttleder

Pinar Heggernes
+47 55 58 41 75
Pinar.Heggernes@uib.no

Stedfortreder for instituttleder
Leder for CEDAS

Helwig Hauser
+ 47 55 58 43 80
Helwig.Hauser@uib.no

Leder for utdanning

Fredrik Manne
+47 55 58 41 90
Fredrik.Manne@uib.no

Leder for CBU

Inge Jonassen
+47 55 58 47 13
Inge.Jonassen@uib.no

Administrasjonssjef

Linda Vagtskjold
+47 55 58 41 70
Linda.Vagtskjold@uib.no

Leder for studieseksjonen

Ida Rosenlund
+47 55 58 42 86
Ida.Rosenlund@uib.no

Administrasjonskonsulent
Front desk

Ingrid Kyllingmark
+47 55 58 42 00
Ingrid.Kyllingmark@uib.no

Førstekonsulent
Drift

Tor M. Bastiansen
+47 55 58 41 89
Tor.Bastiansen@uib.no

Forskningskoordinator
Koordinator IKT-forskerskole

Stefanie Meyer
+47 55 58 86 93
Stefanie.Meyer@uib.no

Studiekonsulent

Pål Magnus Gunnestad
+47 55 58 40 25
Pal.Gunnestad@uib.no

Studiekonsulent

Mo Yan Yuen
+47 55 58 41 82
Mo.Yan.Yuen@uib.no

Studiekonsulent

Liljan Myhr
+47 55 58 42 78
Liljan.Myhr@uib.no

HR Konsulent

Lene Engelsgjerd
+47 55 58 42 41
Lene.Engelsgjerd@uib.no

HMS/-Arbeidsmiljøkonsulent

Marta María Lopez
+47 55 58 41 64
Marta.Lopez@uib.no